„Arkham Rising” – fanfilm w uniwersum Nolana

|

autor:

|

kategorie: ,

Arkham RisingZa sprawą Machinima Interactive Film Festival na Youtube można objerzeć fanfilm z Batmanem pt. „Arkham Rising”, którego akcja rozgrywa w uniwersum Nolana podczas wydarzeń z filmu „The Dark Knight Rises”.

„Arkham Rising” to fanfilm, który powstał po to by odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania fanów po zakończeniu trylogii Nolana i który tworzy grunt pod Gotham City po „The Dark Knight Rises”. Fanfilm ten został stworzony przez fanów jako hołd dla określanej mianem najlepszej trylogii filmowej w dziejach kina.

Twórcy „Arkham Rising” przygotowują także fanfilm „World’s Finest”, którego teaser można już obejrzeć.



dni
8
0
3
godzin
2
0
minut
2
5
sekund
5
2

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025
  • "Injustice. Punkt zerowy" – 30 lipca 2025
  • "Batman. Przygody rodziny Wayne’ów. Tom 3" – 13 sierpnia 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Legion Samobójców" (WKDCBiZ) – 13 sierpnia 2025

Kalendarium

  • 101 lat(a) temu urodził się Pat Hingle, aktor znany z roli komisarza Gordona w filmach o Batmanie z lat 1989-1997
  • 80 lat(a) temu urodził się George Dzundza, aktor użyczający głosu Scarface’owi w serialach animowanych Batman TAS i The New Batman Adventures
  • 22 lat(a) temu odbyła się premiera serialu animowanego Teen Titans
  • 20 lat(a) temu zmarł Jim Aparo, rysownik komiksów o Batmanie m.in. Batman: A Death in the Family