Forum
Już wkrótce
  • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 21 Sty 2019, 22:15
  • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 22 Sty 2019, 15:10
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO - 22 Sty 2019, 22:55
  • Suicide Squad – Ziemianie w ogniu, tom 4 - 23 Sty 2019,

Guillermo del ToroGuillermo del Toro, który cały czas przygotowuje film oparty komiksie “Justice League Dark”, zdradził że Warner Bros. ma plany dotyczące całego uniwersum DC. Zapowiedziane ostatnio seriale telewizyjne oraz realizacja wspólnego filmu z udziałem Batmana i Superman mogą być dopiero początkiem planów WB.

Ciągle pracujemy nad [Justice League Dark], miejmy nadzieje, że dojdzie do jego realizacji, ale jeszcze. Wciąż związani jesteśmy z Warner Bros., które przygotowuje plany dotyczące całego uniwersum DC. Wszystkich superbohaterów, całej mitologii, i częścią tego jest Justice League Dark. Mają plany dotyczące TV, filmów i innych mediów, więc musimy wpasować się w ich plan.


Źródło:
CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 odpowiedzi na „Del Toro: “Warner Bros. ma plany na całe uniwersum DC”

  • Manhunter pisze:

    Nie z nami takie numery. Na razie to tylko czcze przechwałki, nic więcej.

  • ff pisze:

    Ano, plany to oni snują już od dłuższego czasu, miejmy nadzieję, że boom na filmy Marvela w końcu wybudzi konkurencję 😉 Thor to jeden z ostatnich superbohaterów, którym bym się interesował, a mimo to niestety nawet on wyszedł imho jakoś lepiej niż ostatni kinowy Superman. A przecież poziom absurdu związanego z supermocami z pozoru podobny u obu bohaterów. Może wzorem Marvela trzeba troszkę tych superbohaterów odciążyć humorem, zrezygnować ze zbędnego patosu. Marvelowi ta lekka, łatwa i przyjemna rozrywka na razie wychodzi na dobre.

Premiera filmu "Joker" za
dni
2
5
6
godzin
1
1
minut
2
2
sekund
1
6
Sonda

Który złoczyńca powienien się pojawić w "The Batman" (max można wybrać 3)

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
gotham-season-5-ep-05-12 gotham-season-5-ep-05-11 gotham-season-5-ep-05-10 gotham-season-5-ep-05-09 gotham-season-5-ep-05-08 gotham-season-5-ep-05-07