Forum
Już wkrótce
  • "Batman zbawia świat" w TNT - 25 Lut 2018, 10:30
  • "Batman zbawia świat" w TNT - 27 Lut 2018, 12:40
  • Superman/Batman: Wrogowie Publiczni (WKKDC) - 21 Mar 2018,
  • Scooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszaki - 24 Mar 2018,

Guillermo del ToroGuillermo del Toro, który cały czas przygotowuje film oparty komiksie “Justice League Dark”, zdradził że Warner Bros. ma plany dotyczące całego uniwersum DC. Zapowiedziane ostatnio seriale telewizyjne oraz realizacja wspólnego filmu z udziałem Batmana i Superman mogą być dopiero początkiem planów WB.

Ciągle pracujemy nad [Justice League Dark], miejmy nadzieje, że dojdzie do jego realizacji, ale jeszcze. Wciąż związani jesteśmy z Warner Bros., które przygotowuje plany dotyczące całego uniwersum DC. Wszystkich superbohaterów, całej mitologii, i częścią tego jest Justice League Dark. Mają plany dotyczące TV, filmów i innych mediów, więc musimy wpasować się w ich plan.


Źródło:
CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 odpowiedzi na „Del Toro: “Warner Bros. ma plany na całe uniwersum DC”

  • Manhunter pisze:

    Nie z nami takie numery. Na razie to tylko czcze przechwałki, nic więcej.

  • ff pisze:

    Ano, plany to oni snują już od dłuższego czasu, miejmy nadzieję, że boom na filmy Marvela w końcu wybudzi konkurencję 😉 Thor to jeden z ostatnich superbohaterów, którym bym się interesował, a mimo to niestety nawet on wyszedł imho jakoś lepiej niż ostatni kinowy Superman. A przecież poziom absurdu związanego z supermocami z pozoru podobny u obu bohaterów. Może wzorem Marvela trzeba troszkę tych superbohaterów odciążyć humorem, zrezygnować ze zbędnego patosu. Marvelowi ta lekka, łatwa i przyjemna rozrywka na razie wychodzi na dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z Batmanów Nolana

Galeria
27993081 batman-ninja-blu-ray-cover knightmare-storyboard gotham-412_016 gotham-412_015 gotham-412_014