Forum
Już wkrótce
  • "Batman Forever" w Paramount Channel - 27 Paź 2018, 14:50
  • "Batman & Robin" w Paramount Channel - 28 Paź 2018, 14:45
  • "Batman Begins" w TVN - 28 Paź 2018, 22:30
  • Batman – Rozbite miasto i inne opowieści - 31 Paź 2018,

bs_logoBrak oficjalnych doniesień na temat produkcji “Batman vs. Superman” sprawia, że nawet mało wiarygodne plotki warte są wzmianki. Jak zawsze w sprawach plotek można liczyć na serwis CosmicBookMovies, który powołując się na swoje źródła podał m.in. nowe informacje dotyczące kostiumu Batmana.

Według źródła CBM na szkicach koncepcyjnych kostium Batmana był ciemno szary z czarną peleryną, maską i butami. Na grafice koncepcyjnej był również dopisek: “Kevlar przeplatany tkaniną. Peleryna z funkcją szybowania (podobną do tej znaną z filmów Nolana/gier Arkham). Nowoczesne i lekkie buty wojskowe. Maska robiona na zamówienie z interkomem.”

W cały proces projektowania i wyboru materiałów ma być mocno zaangażowany Zack Snyder.

Według podpisanego kontraktu Ben Affleck ma zagrać Bruce’a Wayne’a/Batmana w kontynuacji “Man of Steel” a następnie w filmowej Justice League. W kontrakcie Afflecka ma być też klauzula, która pozwoli Benowi wyreżyserować/napisać scenariusz do oddzielnego filmu z Batmanem, w którym nie będzie innych członków Justice League. Nie wiadomo czy ten projekt miałby być zrealizowany przed “Justice League”, czy po. Samodzielny film z Batmanem w odróżnieniu od produkcji Marvela nie musi być ściśle powiązany z innymi filmami z bohaterami DC.

Obecnie już w pełni mają trwać prace przygotowawcze do rozpoczęcia zdjęć do “Batman vs. Superman”. Większość dekoracji jest już zaprojektowana i w najbliższym tygodniu ma rozpocząć się ich budowa. Jednak prace nad większymi konstrukcjami jak jaskini Batmana jeszcze się nie rozpoczęły.

Źródło: CosmicBookMovies

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „Porcja plotek dotycząca kostiumu Batmana w “Batman vs. Superman”

  • ff pisze:

    Szkoda że do planowanej premiery jeszcze tyle czasu i zanim skończą się plotki a zaczną konkretne przecieki, fotosy z planu, teasery itp. upłynie jeszcze dużo wody.

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
4
5
godzin
0
7
minut
4
9
sekund
0
4
Sonda

Najlepszy nowy wróg Batmana z XXI wieku

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bane_gotham dp6s_ter dp6s_re Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103 Titans -- Ep. 103