Forum
Już wkrótce
 • "Legion samobójców" w HBO - 20 Cze 2018, 20:10
 • "Legion samobójców" w HBO - 21 Cze 2018, 12:45
 • "Legion samobójców" w HBO - 23 Cze 2018, 10:30
 • "Lego Batman: Film" w HBO - 23 Cze 2018, 16:15

Batman/Superman #1Serwis ComicBookNews.com powołując się na swoje źródła podał kilka nowych plotek dotyczących “Batman vs. Superman”.

Z plotek dotyczących Batmana, Bruce Wayne będzie miał nową dziewczyną, a w jej rolę ma się wcielić Afroamerykanka. Ben Affleck miał już mieć próby z kilkoma aktorkami, by znaleźć odpowiednią kandydatką, tak by pomiędzy aktorami była chemia. Ma to być bowiem poważny związek, a partnerka znać będzie sekretne życie Wayne’a.

Lex Luthor ma być zbliżony do tego znanego z “All-Star Superman”, nie będzie więc ufał Supermanowi, dlatego, że uważać go będzie za zagrożenie dla ludzkości. Jego głos ma się liczyć bo Lex ma być “dumą Metropolis”. Ma być uwielbiany oraz bardzo zaangażowany w odbudowę miasta. Będzie inteligenty oraz bardzo charyzmatyczny. Nawet Lois ma go postrzegać jako dobrego faceta. Z drugiej jednak strony będzie wykorzystywał zasoby LexCorp by odtworzyć kryptońską zbroję. W tej scenie Lex ma powiedzieć: “Kiedy świat zda sobie sprawę kim on naprawdę jest, wtedy będą potrzebować kogoś, kto go powstrzyma”, kiedy naukowiec zapyta, czy to Lex będzie tą osobą, Luthor ma odpowiedzieć: “a czy ktoś inny może to zrobić?”.

Podobno do roli Luthora przymierzany był James Purefroy, ale znany z roli w “Rzymie” aktor nie był nią zainteresowany. Nigdy nie brano jednak pod uwagę zaangażowania Terry’ego O’Quinna.

Flash ma się pojawić w filmie, ale tylko jako Barry Allen. Bez swojego superbohaterskiego wcielenia ma się pojawić również Diana. Podobno Warner Bros. chce by w roli Flasha pojawił się Grant Gustin, który ma się wcielić w bohatera w serialu TV przygotowywanym przez CW. Jednak wszystko jest zależne od tego jak jego debiut w telewizji zostanie przyjęty przez widzów.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 odpowiedzi na „Przegląd plotek na temat “Batman vs. Superman”

 • bolomiałhał pisze:

  Hmm… coś za chaotycznie się to dzieje, marvel miał plan, tutaj tak:

  Man of steel i easter egg’i… nie wprost pokazane iż jest tam lexcorp, że jest wayne enterprise, tylko jakieś migawki.

  Tak samo teraz, (o ile to prawda), że może wezmą flasha z serialu i sprawią iż arrow będzie w dc cinematic universe, a może nie.

 • kokosz pisze:

  Eeeeeeeeeeee? Jak nie wprost pokazane, że istnieje tam Lex Corp? A budynek Lex Corpu, ciężarówka, cysterna? To mało? Czego ty chciałeś? Żeby Ci wszystko w jednym filmie pokazali…

  Przypominam tylko, że “MoS” pierwotnie nie był robiony jako film pod wspólne uniwersum, ta inicjatywa wyszła już w okresie postprodukcji. Wcześniej WB chciało jeszcze bardzie się śpieszyć i zrobić JL z innymi aktorami- także można rzec, że właściwie to zwolnili z tym swoim uniwersum i starają się robić to na spokojnie.

 • ff pisze:

  Afroamerykanka? Jezebel Jet?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polska premiera filmu
"Młodzi Tytani: Akcja! Film" za
dni
5
1
godzin
2
3
minut
1
2
sekund
0
7
Sonda

Czy Ben Affleck powinien nadal być Batmanem?

 • Tak (69%, Głosów: 129)
 • Nie (23%, Głosów: 42)
 • Nie obchodzi mnie to (8%, Głosów: 15)

Głosujących: 186

Kalendarium
Galeria
dfzhghpx0aa4vho aquaman_image_150618a aquaman_image_150618 am_7832783223832048039 am_27362817394823290232 am_217632873821989231