Forum
Już wkrótce
  • "Batman zbawia świat" w TNT - 21 Sty 2018, 08:50
  • "Batman zbawia świat" w TNT - 23 Sty 2018, 14:55
  • Batman – Jestem samobójcą - 24 Sty 2018,
  • Batman: Zjawy z przeszłości (WKKDC) - 24 Sty 2018,

Gal GadotPo raz pierwszy od czasu ogłoszenia, że zagra Wonder Woman w “Batman vs. Superman”, Gal Gadot zabrała głos w tej sprawie. Aktorka udzieliła wywiadu w izraelskim programie “Good Evening with Gai Pines”. Opowiedziała o swojej reakcji na wiadomość, że zagra słynną Amazonkę, o krytyce ze strony fanów oraz o swoich przygotowaniach do roli.

Gdzie byłaś, kiedy dowiedziałaś się, że zagrasz Wonder Woman?
Byłam w drodze na zdjęcia do Los Angeles. Wylądowałam w Nowym Jorku, kiedy moja agentka, Hadass Lichtenstein, zadzwoniła i powiedziała “Wonder Woman”, a ja na to “Co??”. “Rola jest twoja! … to tajemnica, jeszcze tego nie ogłosili, więc nie możesz nikomu powiedzieć…”. Mówię do niej “Nie żartujesz?” – i obie krzyczymy! To był samolot z Izraela do Nowego Jorku i nie mogę zachowywać się głośno, więc opieram się na oknie, podryguje nogami i staram się po prostu to zrozumieć. Krótko mówiąc – byłam zupełnie sama w Nowym Jorku. W południe dotarłam do hotelu, a rano musiałam być gotowa na zdjęcia. Pamiętam jak leżałam w ciemności i wpatrywałam się w sufit powtarzając sobie “To nie dzieje się naprawdę!”… to nie powinno tak wyglądać, powinno to być bardziej w stylu “gdzie jest szampan?”.

Mówi się, że jesteś zbyt chuda do tej roli. Wonder Woman ma duże piersi, czy to się zmieni?
Hmm. Reprezentuje Wonder Woman nowego świata. Piersi… każdy może je kupić za 9,000 szekli i wszystko będzie w porządku. Tak przy okazji, Wonder Woman jest amazonką, a według mitologii amazonki miały tylko jedną pierś. Więc jeśli wszystko miałoby być zgodne… to było to problematyczne.

Więc nie zamierzasz przybrać trochę wagi i zacząć jeść węglowodany przed rozpoczęciem zdjęć?
To fizyczna część przygotowań, którą rozpoczynam. Bardzo poważny reżim treningowy – Kung Fu, kickboxing, walka na miecze, jujutsu, brazylijskie… wiele rzeczy… Przybiorę na wadze.


Gal Gadot's first Wonder Woman interview… przez BatmanNewsCom


Źródło:
Batman-News.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „Gal Gadot o wyborze do roli Wonder Woman

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najbardziej oczekiwany film animowany związany z Batmanem w roku 2018

Zobacz wyniki

Galeria
ss_htp_00 suicide-squad-group-costume sshtp-zoom_-_embed_2018 sshtp-waller-and-squad_copy_-_h_2018 sshtp-deadshot_-_embed_2018 sshtp-amanda_waller_-_embed_2018_0
Komiksowe Top 5