Forum
Już wkrótce
  • Liga Sprawiedliwości – Epidemia, tom 2 - 21 Lut 2018,
  • Batman – Świt mrocznego Księżyca - 21 Lut 2018,
  • "Batman zbawia świat" w TNT - 25 Lut 2018, 10:30
  • "Batman zbawia świat" w TNT - 27 Lut 2018, 12:40

bs_logoJohn Desjardin, kierownik efektów wizualnych, który pracował z Zackiem Snyderem m.in. przy “Watchmen” i “Man of Steel” w rozmowie z Bleeding Cool stwierdził, że wersja Batmana wg Snydera będzie czymś czego jeszcze nie było.

Desjardin i Snyder po raz pierwszy spotkali się przy realizacji “Watchmen”. Jak się okazuje na swoim biurku oprócz powieści graficznej Alana Moore’a Zack miał również egzemplarz “The Dark Knight Returns” Franka Millera. Podczas rozmowy obaj panowie przyznali zgodnie, że bardziej podoba im się historia Millera.

“Pracowałem przy Batman-Superman tuż przed tym wywiadem. Długo dyskutowaliśmy z Zackiem patrząc na rysunki, które przygotował i umieścił na swojej tablicy. Przedstawiały one ikoniczne… rzeczy, które mamy zamiar zaprezentować.”

“Dwa tygodnie przed Comic Conem Zack powiedział mi jak ma zamiar przedstawić ogłoszenie w sprawie Batmana i dokładnie tak to zostało zrobione. Miałem dreszcze na karku. Chcę pomóc Zackowi wydobyć z tego filmu satysfakcjonującą wersję tych bohaterów. Wersję, której jeszcze nikt nie pokazał na dużym ekranie. Kiedy jednak widzowie to zobaczą, to powiedzą: ‘To jest to co zawsze chcieliśmy zobaczyć, ale nikt tego nie zrobił.’ Odpukać w niemalowane drewno, bo mamy długą drogę przed sobą, ale kurs został już obrany i jesteśmy gotowi przenieść te pomysły na ekran, to coś czego jeszcze nie było.”

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z Batmanów Nolana

Galeria
27993081 batman-ninja-blu-ray-cover knightmare-storyboard gotham-412_016 gotham-412_015 gotham-412_014
Komiksowe Top 5