Galeria
jason-momoa-justice-league-iceland justice-league-flash-batman-wonder-woman_0 Batman knightmare-batman marquee_leagueup justice-league-ew-comic-con

Batman #510 - KnightsendCzy celem „Knightfall” było pokazanie dlaczego Azrael NIE może być Batmanem?
Tak

W przypadku „Knightfall” można się spotkać z plotkami, że według pierwszych planów Azreal miał na stałe zastąpić Bruce’a, ale pod wpływem fanów zmieniono tę decyzję.

Twórcy jednak od samego początku zakładali, że Azrael nie spodoba się fanom i że ci będą domagać się powrotu Wayne’a i na to liczyli.

Całą sprawę w rozmowie z Jekiem Tezakiem wyjaśnił Denny O’Neil:
JT: W Knightfall Azrael był Batmanem przez około rok. Wiem, że część fanów była niezadowolona i wysyłali nawet listy z pogróżkami do DC Comics, stwierdzając, że jeśli Bruce Wayne nie będzie Batmanem, to stracą lojalnych czytelników. Jak długo Azrael miał być Batmanem? Czy te listy od fanów miały wpływ na decyzję jak długo Azrael będzie Batmanem?

DO: Nie. Mieliśmy praktycznie większość serii zaplanowaną od samego początku. Właściwie, to bardziej bym się przejmował gdyby czytelnicy lubili Azraela, bo wtedy oznaczałoby, że są zwolennikami okropniejszego Batmana, a wtedy miałbym z tym problem.

Tak, więc całym celem „Knightfall” było pokazanie, że Bruce Wayne musi być Batmanem, a ktoś taki jak Azrael nie sprawdzi się w tej roli.

Źródło: Comics Should Be Good!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
8
4
godzin
1
6
minut
5
3
sekund
2
9
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman Begins"

Forum
Już wkrótce
  • "Batman i Robin" w TVN7 - 24 Sie 2017, 23:05
  • "Batman Forever" w TVN7 - 25 Sie 2017, 20:00
  • "Batman Forever" w TVN7 - 27 Sie 2017, 17:35
  • Batman i Harley Quinn (DVD) - 30 Sie 2017,
Komiksowe Top 5