Forum
Już wkrótce
  • "Lego Batman: Film" w HBO - 02 Cze 2018, 20:10
  • "Lego Batman: Film" w HBO - 03 Cze 2018, 12:45
  • Batman – Jestem Bane, tom 3 - 06 Cze 2018,
  • Amerykańska Liga Sprawiedliwości: Kolejny Gwóźdź (WKKDC) - 13 Cze 2018,

Justice LeagueZ kolejną dawką niepotwierdzonych plotek na temat “Batman vs. Superman” powraca serwis CosmicBookNews. Tym razem wg. ich źródeł w ostatnich 20 minutach filmu Snydera miałaby się pojawić Justice League, której przyjdzie stoczyć epicką bitwę ze złoczyńcą, który powróci w filmowej Justice League. Postać łotra miałby zostać wprowadzono bez żadnej wcześniejszej kampanii promocyjnej.

Jeśli zaś chodzi o złoczyńców w “Batman vs. Superman”, to mają to być: Lex Luthor, Metallo i Brainiac.

Jak do tej pory wcześniej rewelacje CosmicBookNews się nie potwierdziły, więc i te doniesienia trzeba traktować jako mało realne plotki.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 odpowiedzi na „Pod koniec “Batman vs. Superman” poznamy Justice League?

  • venom pisze:

    bez sensu. 2h filmu Batman Superman, a potem 20 min tak z dupy strony nowy przeciwnik i Liga Sprawiedliwych? No way. Bzdura.

  • ff pisze:

    Z jednej strony im szybciej wprowadzą Justice League tym lepiej, z drugiej-wszystko musi mieć ręce i nogi. Ten film może co najwyżej zainicjować Ligę, ale wątpię by poza trójką znanych już superbohaterów starczyło czasu na wprowadzenie kogoś jeszcze. Byłoby to za dużo grzybów w barszczu. Widz musi te postacie dobrze poznać, a nie że nagle wszystkie originy w jednym filmie. Albo jeszcze gorzej-zupełnie bez originów lub bardzo po łepkach. Część bohaterów może i obejdzie się bez osobnych filmów, tak jak Hawkeye i Black Widow, którzy przed Avengersami jedynie gościli w Thorze lub Iron Manie, ale większość członków Justice League powinna mieć najpierw trochę czasu na rozwinięcie i zapewne swoje oddzielne filmy. JL na pewno nie wystartuje tak od razu, chyba że znaleźli jakąś inną , acz przekonywującą i błyskotliwą strategię na zbudowanie uniwersum inaczej i szybciej niż Marvel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA DVD, BLU-RAY i 4K OD
4 KWIETNIA
Kalendarium
Galeria
the-flash-harley-quinn-justice-league knightmare-batman-200518 bn-swordfight bn-joker-sword bn-batman-joker-headtohead aquaman-bvs-bts