Forum
Już wkrótce
 • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO3 - 23 Mar 2019, 08:35
 • "Batman" w TVN7 - 23 Mar 2019, 20:35
 • "Batman" w TVN7 - 24 Mar 2019, 15:15
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO2 - 26 Mar 2019, 19:00

Kingdom Come - BatmanDzięki Latino Review poznaliśmy dziś nowe szczegóły na temat kostiumów Batmana z filmu “Batman vs. Superman”.

Chociaż rozpoczęcie prac na planie zostało przesunięte na drugi kwartał tego roku, to na pierwsze oficjalne zdjęcie Bena Afflecka w kostiumie Batmana nie powinniśmy długo czekać. Powinniśmy jest zobaczyć w lutym/na początku marca.

W filmie Batman ma korzystać z dwóch kostiumów. Pierwszy z nich niebiesko-szary został już zaprojektowany i był przemierzany przez Bena Afflecka. Drugi ma zaś bardziej przypominać zbroję podobną do tych z komiksów “The Dark Knight Returns” i “Kingdom Come”.

Według nie do końca potwierdzonych przecieków zbroja Batmana jest w kolorystyce srebra/bieli. Płyty ochronne mają być połączone z czarną bielizny. Płyty nie będą pokrywać całego ciała. Na stawach dostrzec będzie można czarną bieliznę. Podobno wygląda to niesamowicie. Równie dobrze, a może nawet lepiej niż pierwszy kostium i jest zupełnie z innej ligi niż kostium Bale’a.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 odpowiedzi na „“Batman vs. Superman”: nowe szczegóły o kostiumach Batmana

 • Joker567 pisze:

  No i w końcu przekombinują z kostiumem i będzie kupa. Zbroja z Bale’a była nieziemsko fajna. Przynajmniej jak dla mnie. 🙂

 • venom pisze:

  wg mnie też. Nawet w Arkham Origins czuć było inspiracje. W sumie na podobną zbroję liczę teraz.

  Niebieskiego koloru nie będzie. To już ktoś wczesniej mówił. Ja liczę na szaro czarny czyli klasykę komiksową 😉

 • Spiri pisze:

  A ja mam dość tych wszystkich czarnych “zbroi” z filmów. Chce w końcu zobaczyć normalny czarno-szary albo szaro-niebieski strój nietoperka, a nie jakieś pseudo kombinezony. Co do inspiracji to podoba mi się bo obydwa pancerze. Zarówno z Kingdom Come jak i TDKR prezentują się świetnie.

 • ff pisze:

  Mam nadzieję, że nie przesadzą. Zbyt “zbrojowaty” kostium + forsowane na siłę “coś niesamowitego, czego jeszcze nie widzieliście” może dać jakiegoś cudacznego transformersa, a nie kostium Batmana. Może byłyby z tego chodliwe zabawki, ale chyba nie o to chodzi.

 • kazek pisze:

  mam nadzieję, że ta plotka o zbroi Gacka w kolorze “srebra/bieli” faktycznie się nie potwierdzi… to by były jakieś jaja

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
9
4
godzin
0
8
minut
2
4
sekund
1
7
Kalendarium
Galeria
53290076 bvstmnt-4k-3d gotham-season-5-ep-09-23 gotham-season-5-ep-09-22 gotham-season-5-ep-09-21 d1drxqnu0aacncl