Forum
Już wkrótce
 • Batman – Wojna Żartów z Zagadkami, tom 4 - 21 Lis 2018,
 • Punkt Krytyczny (WKKDC) - 28 Lis 2018,
 • "Młodzi Tytani Akcja! Film" - 28 Lis 2018,
 • "Młodzi Tytani: Akcja. Back to School" - 28 Lis 2018,

Kingdom Come - BatmanDzięki Latino Review poznaliśmy dziś nowe szczegóły na temat kostiumów Batmana z filmu “Batman vs. Superman”.

Chociaż rozpoczęcie prac na planie zostało przesunięte na drugi kwartał tego roku, to na pierwsze oficjalne zdjęcie Bena Afflecka w kostiumie Batmana nie powinniśmy długo czekać. Powinniśmy jest zobaczyć w lutym/na początku marca.

W filmie Batman ma korzystać z dwóch kostiumów. Pierwszy z nich niebiesko-szary został już zaprojektowany i był przemierzany przez Bena Afflecka. Drugi ma zaś bardziej przypominać zbroję podobną do tych z komiksów “The Dark Knight Returns” i “Kingdom Come”.

Według nie do końca potwierdzonych przecieków zbroja Batmana jest w kolorystyce srebra/bieli. Płyty ochronne mają być połączone z czarną bielizny. Płyty nie będą pokrywać całego ciała. Na stawach dostrzec będzie można czarną bieliznę. Podobno wygląda to niesamowicie. Równie dobrze, a może nawet lepiej niż pierwszy kostium i jest zupełnie z innej ligi niż kostium Bale’a.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 odpowiedzi na „“Batman vs. Superman”: nowe szczegóły o kostiumach Batmana

 • Joker567 pisze:

  No i w końcu przekombinują z kostiumem i będzie kupa. Zbroja z Bale’a była nieziemsko fajna. Przynajmniej jak dla mnie. 🙂

 • venom pisze:

  wg mnie też. Nawet w Arkham Origins czuć było inspiracje. W sumie na podobną zbroję liczę teraz.

  Niebieskiego koloru nie będzie. To już ktoś wczesniej mówił. Ja liczę na szaro czarny czyli klasykę komiksową 😉

 • Spiri pisze:

  A ja mam dość tych wszystkich czarnych “zbroi” z filmów. Chce w końcu zobaczyć normalny czarno-szary albo szaro-niebieski strój nietoperka, a nie jakieś pseudo kombinezony. Co do inspiracji to podoba mi się bo obydwa pancerze. Zarówno z Kingdom Come jak i TDKR prezentują się świetnie.

 • ff pisze:

  Mam nadzieję, że nie przesadzą. Zbyt “zbrojowaty” kostium + forsowane na siłę “coś niesamowitego, czego jeszcze nie widzieliście” może dać jakiegoś cudacznego transformersa, a nie kostium Batmana. Może byłyby z tego chodliwe zabawki, ale chyba nie o to chodzi.

 • kazek pisze:

  mam nadzieję, że ta plotka o zbroi Gacka w kolorze “srebra/bieli” faktycznie się nie potwierdzi… to by były jakieś jaja

Premiera filmu "Joker" za
dni
3
2
1
godzin
0
7
minut
0
5
sekund
5
5
Kalendarium
Galeria
dsd0qyjvsaesoz6 dsdef-2woaixbu titans-season-1-ep-06-07 titans-season-1-ep-06-06 titans-season-1-ep-06-05 titans-season-1-ep-06-04