Forum
Już wkrótce
  • Harley Quinn – Joker kocha Harley, tom 2 - 23 maja 2018,
  • "Legion samobójców: Piekielna misja" - 23 maja 2018,
  • "Lego Batman: Film" w HBO - 02 Cze 2018, 20:10
  • "Lego Batman: Film" w HBO - 03 Cze 2018, 12:45

Justice League: WarPremiera najnowszej animacji DC “Justice League: War” w Nowym Jorku przyniosła kilka ciekawych informacji dotyczących tego typu produkcji.

James Tucker, producent filmów z serii DC Universe Animated Original Movies, potwierdził, że w planach jest budowanie wspólnego, animowanego uniwersum. Większość produkcji będzie bazować na komiksach z New 52 (Nowego DC Comics), lecz Tucker nie zaprzecza pojawienia się oryginalnych historii. Z powodu tej spójności, twórcy będą chcieli utrzymać w miarę stałą ekipę głosową, choć Andrea Romano, która jest odpowiedzialna za casting, stwierdziła, że mogą nastąpić zmiany, gdyby wymagałaby to stylistyka filmu.

Ekipa oczywiście nie rezygnuje z adaptowania innych historii. Z wcześniejszych zapowiedzi wiemy już, że “Son of Batman” oraz “Batman: Assault on Arkham” będą tworami niezależnymi. W sferze marzeń animowanych ekranizacji twórców znajdują się takie komiksy jak “Batman: Gotham by Gaslight”, “Superman: Red Son”, “Batman: The Long Halloween”, czy “Kingdome Come”.

Kolejna informacja wiąże się ze sceną po napisach w filmie “Justice League: War”, którą znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Scena z Ocean Masterem bardzo silnie sugeruje sequel, w którym główną rolę grałby Aquaman. Jego brak w składzie Ligii w “Justice League: War” Geoff Johns miał tłumaczyć faktem, że dostanie on osobny film, co tylko bardziej może potwierdzać ową tezę. Warner Bros. zapytane wprost, czy jeden z kolejnych filmów nazywać się będzie “Throne of Atlantis” (jest to crossover serii Aqumana z “Justice League” z New 52) odpowiedziało – “Zobaczycie film z “Atlantis” w tytule”.

Źródło: Newsrama

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „Co nas czeka w kolejnych filmach animowanych DC?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA DVD, BLU-RAY i 4K OD
4 KWIETNIA
Kalendarium
Galeria
knightmare-batman-200518 bn-swordfight bn-joker-sword bn-batman-joker-headtohead aquaman-bvs-bts gotham-422_019