Forum
Już wkrótce
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 20 Mar 2019, 16:35
 • Gotham 5x10 - 21 Mar 2019,
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO2 - 21 Mar 2019, 06:00
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO2 - 21 Mar 2019, 21:35

Batman vs. Superman - fanartŚledząc różnego rodzaju doniesienia dotyczące produkcji “Batman vs. Superman” można dojść do wniosku, że im więcej się ich pojawia to tym mniej wiemy. Według Deadline prace na planie filmu Snydera wcale się nie opóźnią mimo przesunięcia premiery o 10 miesięcy. Podobno główni aktorzy już zostali poinformowani przez Warner Bros., że lada moment mają rozpocząć pracę na planie.

Opóźnią się natomiast prace nad nowym serial FOXa pt. “The Middle Man”, którego współtwórcą ją Ben Affleck. Miał on również wyreżyserować pilotowy odcinek. Jednak przez obecne zaangażowanie w “Batman vs. Superman” oraz planowane rozpoczęcie prac nad innym projektem wiosną tego roku, nie ma czasu by się tym zająć. Dlatego też wstrzymano wszystkie prace związane z “The Middle Man”, chociaż już były zaplanowane przesłuchania aktorów. Nie wiadomo czy FOX będzie czekać na Afflecka, czy też znajdzie innego reżysera. Bez względu na decyzję jaka zapadnie Ben Affleck pozostanie producentem wykonawczym.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 odpowiedzi na „Początek zdjęć do “Batman vs. Superman” bez opóźnień?

 • Mr. ?? pisze:

  To chyba jednak będzie konfrontacja Batman/Superman i Avengers 2 :).

  • Rick pisze:

   Chyba jednak nie, właściwie to coraz prawdopodobniejsza staje się wersja, że WB coś kombinuje i być może Snyder rzeczywiście zamierza kręcić dwa filmy jednocześnie (tak jak Jackson Hobbita) – dla przykładu BvsS i JL, lub też BvsS Part 1 i BvsS Part 2.

   Zresztą rezygnacja Afflecka ze serialu wcale nie oznacza, że zaraz zaczną okres zdjęciowy. Być może Affleck po prostu wywala zbędne rzeczy z terminarza, aby mieć czas przygotować się fizycznie do roli Batmana.

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
9
8
godzin
2
1
minut
3
2
sekund
0
7
Kalendarium
Galeria
bvstmnt-4k-3d gotham-season-5-ep-09-23 gotham-season-5-ep-09-22 gotham-season-5-ep-09-21 d1drxqnu0aacncl d1bsnawvyaaeu5o