gotham_centralPrezes FOXa, Kevin Reilly, podczas Television Critics Association zdradził kilka nowych szczegółów dotyczącego serialu “Gotham”. Jak się okazuje w produkcji, którym głównym bohaterem będzie Jim Gordon, nie tylko pojawi się młody Bruce Wayne ale także najbardziej znani łotrzy z którymi przyszło się zmierzyć Batmanowi. Również sama fabuła serialu będzie inna niż to wynikało z wcześniejszych doniesień. Widzowie bowiem oprócz losów Gordona będą śledzić poczynania Bruce’a Wayne’a, który na początku ma mieć 12 lat, a w ostatnim odcinku serialu ma przywdziać peleryną Batmana.

Mamy poznać również początki klasycznych złoczyńców: Jokera Pingwina, Riddlera. Dowiedzieć się jakie wydarzenia doprowadziły do tego, że ktoś postanowił zostać Catwoman oraz jak Gotham City pogrążyło się w otchłani.

Źródła: TV Line, CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 odpowiedzi na „W “Gotham” pojawią się Joker, Pingwin, Riddler, Catwoman i inni

 • Armand pisze:

  no i właśnie ten serial przestał mnie obchodzić. Smallville już wymęczyłęm, powtórki z tego nie chce

 • venom pisze:

  a mnie interesuje co raz bardziej ;P Co prawda nie wierzę w to, żeby 12 letni Bruce zakładał pelerynę (zonk). Chyba, że w ostatnim odcinku zdecydują się kilkuletni przeskok czasowy 😉 Ja jestem podjarany – całe szczęście będą Joker, Pingwin i reszta. Tak to miało wyglądać.

 • Bane pisze:

  to najlepszy wróg, ale wątpie raczej by mógł w tym wystąpić, chyba, że twórcy zerwą z chronologią komiksów i problem rozwiązany

 • Leon Kennedy pisze:

  Brzmi ciekawie.

 • ff pisze:

  No może być ciekawie, jakkolwiek serial o Gotham bez Batmana to troszkę takie odcinanie kuponów. Z jednej strony postać Batmana mogłaby być za duża i za spektakularna na ten serial, z drugiej strony-po co wogóle robić takie mało wnoszące do uniwersum serialowe dygresje bez kluczowej postaci? Ale charyzmatyczny Gordon i wymienione świry powinny dość dobrze zapełnić lukę po Batku-możnaby ciekawie przedstawić np. origin Jokera łączący go z Red Hoodem tak jak w “Killing Joke”.

 • Gunfighter pisze:

  Nie brzmi to zachęcająco 🙁

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
0
8
godzin
1
5
minut
2
6
sekund
0
4
Kalendarium
Sonda

Jak oceniasz wybór Roberta Pattinsona do roli Batmana?

Zobacz wyniki

Galeria
d9n1ibjwkaafyvt d9n-l34wsaa5ztc 65129727 batman-hush-pub-13 pennyworth-poster-01 d8uwzjewwaajqcm