Forum
Już wkrótce
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO2 - 17 Lip 2018, 10:40
  • "Lego Batman: Film" w HBO2 - 20 Lip 2018, 17:40
  • "Lego Batman: Film" w HBO2 - 21 Lip 2018, 08:05
  • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO - 22 Lip 2018, 17:40

Bill the Boy Wonder - cover - LARGEDziś bardzo wyjątkowy dzień. Swoją setną rocznicę urodzin odchodzi człowiek, bez którego postać Batmana nie byłaby taką, jaką znamy. Mowa oczywiście o Billu Fingerze – zapomnianym współtwórcy Mrocznego Rycerza. To jemu możemy zawdzięczać też powstanie tragicznej historii Bruce’a Wayne’a, czy wykreowanie Jokera, Riddlera, a nawet pomysł na Batmobil.

Wiele osób podjęło walkę o to, aby pamięć o Billu Fingerze nie zaginęła. Współtwórca Batmana nadal jest pomijany w stopkach komiksów, czy napisach filmów. Z okazji setnych urodzin serwis BatCave postanowił zorganizować wydarzenie, którym chcemy pokazać, ze polscy fani Mrocznego Rycerza pamiętają o Billu Fingerze.

Od dnia dzisiejszego do ósmego marca będziemy czekać na nagrania video Was – fanów – wyrażających prostą kwestię (po Polsku!) – „Pamiętam o Billu Fingerze”. Możesz powiedzieć tylko tyle (czy raczej – aż tyle), a nawet więcej, jeśli masz na to ochotę. Powinno być to jednak związane z Billem Fingerem i zawierało kwestię „Pamiętam”. Jakość video jest drugorzędna, najważniejsze jest to, aby Wasz głoś był wyraźnie słyszalny. Z wszystkich nadesłanych filmów powstanie montaż video, który zostanie opublikowany w sieci. W ten sposób Polacy będą mogli złożyć hołd pamięci Billa Fingera oraz zainteresować innych jego historią. Finalny montaż zawierać będzie również angielskie napisy, aby internauci z całego świata mogli go zrozumieć.

Nieważne, czy jesteś fanem kreskówek, filmów, czy komiksów z Batmanem – każdy może wziąć udział! A jeśli jesteś cosplayerem i masz strój związany z Batmanem, zachęcamy do wystąpieniu w przebraniu.

Swoje filmy (lub linki do filmów) wysyłajcie na redakcyjnego maila redakcja@batcave.com.pl. Koniecznie napiszcie, czy chcecie być podpisani w finalnym filmie i jeśli tak, to w jaki sposób (imię, imię i nazwisko, nick, e-mail). Wysyłając swoje nagranie zgadzacie się na wykorzystanie je do publicznego montażu w całości lub fragmentach.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „„Pamiętam” – polscy fani dla Billa Fingera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polska premiera filmu
"Młodzi Tytani: Akcja! Film" za
dni
2
3
godzin
2
2
minut
0
0
sekund
3
2
Sonda

Czy zamierzasz obejrzeć film "Młodzi Tytani: Akcja! Film"?

  • Raczej nie (28%, Głosów: 29)
  • Tak, w kinie (20%, Głosów: 21)
  • Nie, co to za film? (20%, Głosów: 21)
  • Poczekam na DVD/Blu-ray/VOD (17%, Głosów: 17)
  • Może jak będzie w TV (15%, Głosów: 15)

Głosujących: 103

Kalendarium
Galeria
star-labs-deleted-jl henry-cavill-superman-umbrella titans-robin titans-robin-fight dgtmg_qwsaavul6 dfzhghpx0aa4vho