Forum
Już wkrótce
  • Superman/Batman: Wrogowie Publiczni (WKKDC) - 21 Mar 2018,
  • Gotham 4x15 - 22 Mar 2018,
  • Gotham 4x16 - 29 Mar 2018,
  • "Liga Sprawiedliwości" (DVD/BD/4K) - 04 Kwi 2018,

Bill the Boy Wonder - cover - LARGEDziś bardzo wyjątkowy dzień. Swoją setną rocznicę urodzin odchodzi człowiek, bez którego postać Batmana nie byłaby taką, jaką znamy. Mowa oczywiście o Billu Fingerze – zapomnianym współtwórcy Mrocznego Rycerza. To jemu możemy zawdzięczać też powstanie tragicznej historii Bruce’a Wayne’a, czy wykreowanie Jokera, Riddlera, a nawet pomysł na Batmobil.

Wiele osób podjęło walkę o to, aby pamięć o Billu Fingerze nie zaginęła. Współtwórca Batmana nadal jest pomijany w stopkach komiksów, czy napisach filmów. Z okazji setnych urodzin serwis BatCave postanowił zorganizować wydarzenie, którym chcemy pokazać, ze polscy fani Mrocznego Rycerza pamiętają o Billu Fingerze.

Od dnia dzisiejszego do ósmego marca będziemy czekać na nagrania video Was – fanów – wyrażających prostą kwestię (po Polsku!) – „Pamiętam o Billu Fingerze”. Możesz powiedzieć tylko tyle (czy raczej – aż tyle), a nawet więcej, jeśli masz na to ochotę. Powinno być to jednak związane z Billem Fingerem i zawierało kwestię „Pamiętam”. Jakość video jest drugorzędna, najważniejsze jest to, aby Wasz głoś był wyraźnie słyszalny. Z wszystkich nadesłanych filmów powstanie montaż video, który zostanie opublikowany w sieci. W ten sposób Polacy będą mogli złożyć hołd pamięci Billa Fingera oraz zainteresować innych jego historią. Finalny montaż zawierać będzie również angielskie napisy, aby internauci z całego świata mogli go zrozumieć.

Nieważne, czy jesteś fanem kreskówek, filmów, czy komiksów z Batmanem – każdy może wziąć udział! A jeśli jesteś cosplayerem i masz strój związany z Batmanem, zachęcamy do wystąpieniu w przebraniu.

Swoje filmy (lub linki do filmów) wysyłajcie na redakcyjnego maila redakcja@batcave.com.pl. Koniecznie napiszcie, czy chcecie być podpisani w finalnym filmie i jeśli tak, to w jaki sposób (imię, imię i nazwisko, nick, e-mail). Wysyłając swoje nagranie zgadzacie się na wykorzystanie je do publicznego montażu w całości lub fragmentach.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „„Pamiętam” – polscy fani dla Billa Fingera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA DVD, BLU-RAY i 4K OD
4 KWIETNIA
Kalendarium
Sonda

Którą polską wersję językową "Justice League" na DVD/Blu-ray/4K preferujesz?

Zobacz wyniki

Galeria
gotham-416_011 gotham-416_010 gotham-416_009 gotham-416_008 gotham-416_007 gotham-416_006