Forum
Już wkrótce
 • "Legion samobójców" w HBO2 - 17 Sie 2018, 14:35
 • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO3 - 20 Sie 2018, 16:00
 • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO3 - 21 Sie 2018, 07:40
 • New Teen Titans: Kontrakt Judasza (WKKDC) - 22 Sie 2018,

Affleck Batman - fan artZapowiada się, że przesunięcie premiery “Batman vs. Superman” znacząco przyczyni się także do opóźnienia rozpoczęcia działań marketingowych, w tym wyczekiwanego przez fanów pierwszego zdjęcia Bena Afflecka w kostiumie Batmana.

Mark Hughes z Forbesa, który w ostatnim czasie na Twiterze dzielił się swoimi informacjami na temat daty premiery pierwszego zdjęcia Batmana z filmu Snydera, tym razem podał, że jest wielce prawdopodobne, że nie dane nam będzie go zobaczyć w marcu. Podobno Warner Bros. chce wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 odpowiedzi na „Na oficjalne zdjęcie Bena Afflecka w kostiumie Batmana przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać?

 • deadpool pisze:

  Nie wstawiajcie newsów od tego pajaca, bo jego “newsy” tak się sprawdzają, że już któryś raz to co zapowiadał się nie sprawdziło…… żenada totalna…

 • harveydent pisze:

  znowu plotki ploteczki plotunie

 • Grifter83 pisze:

  Od jednej z osób związanych bezpośrednio z produkcją filmu wiem że zdjęcie kostiumu zostanie opublikowane w kwietniu. Możecie mnie spokojnie cytować jako sprawdzone źródło 🙂

 • ff pisze:

  Zabrać mu tego twittera:) Człowiek się nastawia na niewiadomo jakie przecieki a na końcu i tak wychodzi że to wszystko spekulacje. To są wszystko pilnie strzeżone tajemnice i zapewne oficjalne zdjęcie kostiumu zobaczymy dopiero jak film będzie w postprodukcji.

  • bob pisze:

   No gdzie i jak??? Po porostu zrobią tak jak przy MoS, oficjalnie pokażą kostium Batmana i WW przed rozpoczęciem z nimi zdjęć (najpewniej w plenerach), aby ich wizerunek nie wyciekł, w postaci słabej jakości zdjęcia, zrobionego np. telefonem z aparatem 0,3 Mpx…

   W nocie prasowej, gdy ogłaszano zmianę daty premiery, było napisane, że zdjęcia przesunięte zostały na II kwartał (kwiecień,maj,czerwiec). Od początku było więc logiczne, że najpewniej to w tych miesiącach ujawnione zostaną zdjęcia kostiumów. Istniał tylko cień szansy, że stanie się to wcześniej, bo np. szybciej wejdą na plan, ale to tylko złudne marzenia fanów.

 • LOL pisze:

  Moim zdaniem to będzie pewnie maj. Pewnie jeszcze niejedna będzie plotka o tym, że zdjęcie ma wyjść wcześniej. Pożyjemy zobaczymy, na razie nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalne wiadomości.

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
4
1
2
godzin
0
8
minut
1
0
sekund
0
5
Sonda

Jak oceniasz film "Młodzi Tytani: Akcja! Film"?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
am_27187823783278234834 dkegrpfuyaagdyi dkegykhu8aib502 ttg-trl-028 ttg-sxsw-122 ttg-sxsw-038
Komiksowe Top 5