Forum
Już wkrótce
 • Nowa Granica, część 1 (WKKDC) - 02 maja 2018,
 • Gotham 4x20 - 03 maja 2018,
 • Nowa Granica, część 2 (WKKDC) - 16 maja 2018,
 • Liga Sprawiedliwości – Ponadczasowi, tom 3 - 17 maja 2018,

Affleck Batman - fan artZapowiada się, że przesunięcie premiery “Batman vs. Superman” znacząco przyczyni się także do opóźnienia rozpoczęcia działań marketingowych, w tym wyczekiwanego przez fanów pierwszego zdjęcia Bena Afflecka w kostiumie Batmana.

Mark Hughes z Forbesa, który w ostatnim czasie na Twiterze dzielił się swoimi informacjami na temat daty premiery pierwszego zdjęcia Batmana z filmu Snydera, tym razem podał, że jest wielce prawdopodobne, że nie dane nam będzie go zobaczyć w marcu. Podobno Warner Bros. chce wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 odpowiedzi na „Na oficjalne zdjęcie Bena Afflecka w kostiumie Batmana przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać?

 • deadpool pisze:

  Nie wstawiajcie newsów od tego pajaca, bo jego “newsy” tak się sprawdzają, że już któryś raz to co zapowiadał się nie sprawdziło…… żenada totalna…

 • harveydent pisze:

  znowu plotki ploteczki plotunie

 • Grifter83 pisze:

  Od jednej z osób związanych bezpośrednio z produkcją filmu wiem że zdjęcie kostiumu zostanie opublikowane w kwietniu. Możecie mnie spokojnie cytować jako sprawdzone źródło 🙂

 • ff pisze:

  Zabrać mu tego twittera:) Człowiek się nastawia na niewiadomo jakie przecieki a na końcu i tak wychodzi że to wszystko spekulacje. To są wszystko pilnie strzeżone tajemnice i zapewne oficjalne zdjęcie kostiumu zobaczymy dopiero jak film będzie w postprodukcji.

  • bob pisze:

   No gdzie i jak??? Po porostu zrobią tak jak przy MoS, oficjalnie pokażą kostium Batmana i WW przed rozpoczęciem z nimi zdjęć (najpewniej w plenerach), aby ich wizerunek nie wyciekł, w postaci słabej jakości zdjęcia, zrobionego np. telefonem z aparatem 0,3 Mpx…

   W nocie prasowej, gdy ogłaszano zmianę daty premiery, było napisane, że zdjęcia przesunięte zostały na II kwartał (kwiecień,maj,czerwiec). Od początku było więc logiczne, że najpewniej to w tych miesiącach ujawnione zostaną zdjęcia kostiumów. Istniał tylko cień szansy, że stanie się to wcześniej, bo np. szybciej wejdą na plan, ale to tylko złudne marzenia fanów.

 • LOL pisze:

  Moim zdaniem to będzie pewnie maj. Pewnie jeszcze niejedna będzie plotka o tym, że zdjęcie ma wyjść wcześniej. Pożyjemy zobaczymy, na razie nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalne wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA DVD, BLU-RAY i 4K OD
4 KWIETNIA
Kalendarium
Galeria
gotham-420_012 gotham-420_011 gotham-420_010 gotham-420_009 gotham-420_008 gotham-420_007