Galeria
HARWOOD ww_rec_03 ww_rec_02 ww_rec_01 zack-snyder-wonder-woman batman-harley-quinn-2d

jl_fanart

New York Times opublikował interesujący artykuł na temat Warner Bros. W rozmowie z dziennikarzem Kevin Tsujihara, obecny CEO Warner Bros. Entertainment, zdradził, że wkrótce ujawnione zostaną plany studia dotyczące filmów opartych na bohaterach znanych z DC Comics. Przypuszcza się, że jednym z zapowiedzianych projektów będzie filmowa wersja Justice League.

Na chwilę obecną oficjalnie ogłoszono tylko realizację jeszcze niezatytułowanego wspólnego filmu z udziałem Batmana i Supermana, którego premiera została zaplanowana na 6 maja 2016. Tym samym wysłano wyraźny sygnał, że Warner Bros. nie ma zamiaru grać drugich skrzypiec, gdyż do tej pory był to termin zarezerwowany na jeden z filmów Marvela.

Źródło: New York Times

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 Odpowiedzi na Warner Bros. wkrótce ujawni swoje plany dotyczące filmów z bohaterami DC?

 • Grifter powiedział:

  Jak na ten moment to DC dużo gada mało robi. Ostatnimi czasy nie radzą sobie nawet z serialami animowanymi. Kolejny rok i kolejna anulacja serii animowanej.

 • Manhunter powiedział:

  Jakoś w to nie wierzę. Obiecanki-cacanki pana Tsujihary zrobiły się już nudne.

  • ruki powiedział:

   Co się zrobiło nudne? Przecież w tamtym roku mówił, że będą ogłaszać różne rzeczy, ale powoli. Od tego czasu zapowiedziano: seriale o Flashu, Gotham, Constantine, IZombie (na podstawie komiksu Vertigo) oraz nową grę z Batmanem.

   Rozpoczęto też pracę nad Sandmanem, z główną rolą Levitta , także Tsujihara w żadnym wypadku nie rzucał słów na wiatr… Na razie ogłaszają mniej istotne projekty, a na comic-con zapowiedzą pewnie coś większego na lata 2016/2017.

   • Manhunter powiedział:

    @ruki Nie sądzę, żeby szef Warner Bros. miał wpływ na seriale telewizyjne! Do tego taki „Sandman” raczej nie będzie powiązany z uniwersum „Człowieka ze Stali”, a mi chodzi głównie o produkcje tworzące podwaliny pod „Justice League”, takie jak „Flash”, reboot „Green Lantern”, solowy „Wonder Woman”. Na razie mamy tylko i wyłącznie „Batman vs. Superman” – bez oficjalnego tytułu, z przesuniętą datą premiery i z nieciekawą obsadą. Wolę, żeby powstawały jakieś konkretne filmy, aniżeli jakieś seriale typu „Gotham”.

    • Miły powiedział:

     „Sandman” raczej nie będzie powiązany z uniwersum „Człowieka ze Stali” ”

     Sandman ma co prawda ma tyle pomysłów Gaimana, których przed wkładem Gaimana w DC nie było- królestwa nieskończonych, magiczne królestwo elfów itd- że, mógłby śmiało mieć swoje własne rozległe, totalnie niezależne od DCU uniwersum, ale jest inaczej. Oryginalna 75 zeszytowa seria, jak najbardziej rozgrywa się w DCU. Poza wieloma kosmetycznymi cameo bohaterów DC, które nie mają większego wpływa na fabułę, jest jednak parę popychających do przodu wątków związanych z postaciami znanymi stricte z DCU. W 1 tomie znaczny wpływ na fabułę Dr Destiny, który ucieka, z tego Arkham Asylum- ba wątek klejnotu, który kradnie jest najbardziej rozwinięty z trójki przedmiotów. W drugim tomie mamy bardzo istotny występy rodzinny Hallów- Hector Hall, ten od Dr Fate i Lytta- heroina Fury- który jest na tyle obfity w konsekwencje, że Pani Hall, będzie kluczową postacią dla finału historii. W trzecim tomie mamy historię z Element Girl w roli głównej.

     W sumie rozdzielanie Sandmana od reszty uniwersum tylko nastręczy problemów- kto ukradnie diament Sandmanowi, co z rodzinką Hallów?

 • archieg powiedział:

  Heh, coś w tym jest. Jeśli Panowie z Marvel studios pewną reką potrafią zrobić film o Szopie praczu i Drzewie (nie słyszałem negatywnych odczuć u innych po trailerach Guardians of the Galaxy), a „Lazyboyz” z WB nawet porządnie nie mogą się zabrać za temat Green Lanterna i Wonder Woman, to coś nie gra. Smutne to. Wypowiem się trochę w zgodzie z przedmówcą, serialami nie jestem zainteresowany, poproszę konkretne, spójne filmowe uniwersum DC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
1
1
5
godzin
1
7
minut
1
2
sekund
1
5
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman & Robin" (postacie)

 • (26%, Głosów: 45)
 • (25%, Głosów: 44)
 • (20%, Głosów: 35)
 • (15%, Głosów: 26)
 • (14%, Głosów: 24)

Głosujących: 174

Forum
Już wkrótce
 • Batman – Epilog, tom 10 - 02 Sie 2017,
 • "Batman" w TVN7 - 04 Sie 2017, 20:00
 • "Batman" w TVN7 - 06 Sie 2017, 17:30
 • Robin: Rok Pierwszy - 09 Sie 2017,
Komiksowe Top 5