Forum
Już wkrótce
  • Pennyworth 1x08 - 15 Wrz 2019,
  • "Mroczny rycerz" w TVN7 - 15 Wrz 2019, 21:00
  • “Batman Kontra Wojownicze Żółwie Ninja” - 18 Wrz 2019,
  • “Lego DC: Batman – Grunt to rodzinka” - 18 Wrz 2019,

Batman vs. Superman - fanartZack Snyder udzielił ostatnio wywiadu Hero Complex z którego dowiedzieliśmy się kilku interesujących rzeczy dotyczących produkcji “Batman vs. Superman”. Reżyser zdradził m.in. termin rozpoczęcia zdjęć.

Przygotowujemy się do rozpoczęcia zdjęć za mniej więcej miesiąc. Wszystko idzie dobrze. Jestem bardzo podekscytowany. Wejście do świata, w którym różni bohaterowie istnieją w tym samym uniwersum to świetna zabawa. Jako ich fan jest do dla mnie wspaniała okazja. Superman i Batman nigdy nie dzielili wspólnego świata. Tak rodzi się historia. Właśnie testujemy stroje. Nowy kostium Batmana i Supermana. Nie robiliśmy tego z aktorami. Chciałem je tylko zobaczyć. I kiedy tam byłem, stali obok siebie i powiedziałem coś w stylu “Chłopaki, niech ktoś zrobi zdjęcie. Nikt tego przed nami jeszcze nie zrobił”.

Snyder odniósł się również do negatywnych relacji na temat obsady.
My znamy materiał. Niestety fani go nie znają. Obsadę dobieramy zgodnie z tym co dzieje w scenariuszu. Mamy nadzieję, że nasze decyzje doprowadzą do wystarczająco oryginalnej perspektywy, że otrzymamy coś świeżego i ekscytującego. Rozumiem kanon. Nie jestem szalony. Wiem, czego tym postaciom potrzeba z mitologicznego punktu widzenia. Uważam, że Jesse będzie świetnym Lexem. Nie zapominajmy o tym, że był nominowany do Oscara. To nie tak, że po prostu zaangażowałem przyjaciela!

W filmie dosłownie bierzemy uniwersum “Człowieka ze stali” i “Batmana” i zderzyliśmy je. W “Man of Steel”, musieliśmy stworzyć historię pochodzenia, mitologię, co kosztowało na wiele energii, ale uwielbiamy to robić. Nie zrozum mnie źle. Ale równie ciekawe jest to, że teraz, kiedy mamy tych bohaterów, można ich nieco rozluźnić. To jest zabawne!

Źródło: Hero Complex

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
8
godzin
0
7
minut
0
9
sekund
3
1
Kalendarium
Sonda

Wrażenia po ostatecznym zwiastunie “Jokera”

  • Jest extra! (48%, Głosów: 46)
  • Dobry, chcę więcej (25%, Głosów: 24)
  • Cały czas mam wątpliwości (12%, Głosów: 11)
  • Nic dobrego z tego nie będzie (8%, Głosów: 8)
  • Niezły, ale czegoś brakuje (6%, Głosów: 6)

Głosujących: 95

Galeria
joker_ver5_xxlg merlin_160185231 titans-season-2-ep-02-10 titans-season-2-ep-02-09 titans-season-2-ep-02-08 titans-season-2-ep-02-07
Komiksowe Top 5