Forum
Już wkrótce
 • "Batman Begins" 4K - 17 Sty 2018,
 • "The Dark Knight" 4K - 17 Sty 2018,
 • "The Dark Knight Rises" 4K - 17 Sty 2018,
 • "Heath Ledger - to ja" w Planete+ - 20 Sty 2018, 20:20

Batman vs. Superman - fanartWszyscy niecierpliwie czekają na pierwsze zdjęcia, które przedstawiłyby Bena Afflecka w kostiumie Batmana. Jeśli wierzyć doniesieniem Batman of Film to oficjalne materiały (w tym tytuł i logo filmu) powinny się pojawić wkrótce. Jeśli zaś chodzi o zdjęcie nowego Batmana, to nim będzie możliwość przecieku z planu ma ono zostać oficjalnie udostępnione.

Być może jednak już otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na Bena Afflecka w roli Bruce’a Wayne’a/Batmana? Operator “Batman vs. Superman”, Larry Fong udostępnił na Twiterze następującą wiadomość: “Słyszałem, że taśma filmowa jest martwa. Ale czy najpierw mogę skończyć ten film?”. Do wpisu dołączone zostało zdjęcie przedstawiające kamerę, ale interesujące jest to co widać w tle. Choć obraz jest niewyraźny to przypuszcza, że postać w tle to Ben Affleck w roli Bruce’a Wayne’a.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 odpowiedzi na „Czyżby pierwsze potwierdzenie, że zdjęcia do “Batman vs. Superman” się rozpoczęły?

 • Szczerze mówiąc, to może być każdy, nawet pan Heniek ze stołówki 😀 Co do zaprezentowania kostiumu przed przeciekami – tak samo zrobiono z Man of Steel i poprzednim Spider-Manem. Dobra strategia, moim zdaniem.

 • ugugu pisze:

  “I hear film is dead. But can I please finish this movie first?” – Według mnie trochę nietrafione tłumaczenie daliście. Biorąc pod uwagę, jakich słów użył, oraz jakie zdjęcie wstawił, to pisząc ‘film’ z pewnością nie chodzi mu o film, a bardziej o tradycyjną taśmę filmową, która powoli odchodzi do lamusa (chociażby przykład studia Paramount).

  “Superman/Batman” tak jak większość (albo nawet wszystkie – nie pamiętam) filmy duetu Snyder/Fong będzie kręcony kamerami analogowymi.

 • venom pisze:

  czyli Bat vs Super będzie kręcony na tradycyjnej taśmie filmowej 😉 To chyba podobnie jak Man of Steel, ktoś kojarzy?

  a na zdjęciu to może być Affleck. Albo ktoś inny. Niezły teaser.

  • ugugu pisze:

   Tak, “Superman/Batman” będzie kręcony na tradycyjnej taśmie filmowej tak jak “Człowiek ze Stali”. Jednak Fong ma inny styl niż Amir M. Mokri, więc filmy mogą się wizualnie bardzo różnić. Snyder zapewne ponownie nie użyje kamer IMAX, co w sumie jest plusem, bo nie da się nimi kręcić dobry scen walk (co już udowodnił TDK i TDKR).

   Na zdjęciu na pewno jest Affleck (albo jego dubler). Garnitur + wzrost aktora = Bruce Wayne w wykonaniu Afflecka.

 • 💡 pewnie w ktorymś tam sezonie ghotam po filmie batman vs. superman będzie w końcu batman! anie młódy bruce wayne ps wiem ze to niezbyt na temat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najbardziej oczekiwany film animowany związany z Batmanem w roku 2018

Zobacz wyniki

Galeria
ss_htp_00 suicide-squad-group-costume sshtp-zoom_-_embed_2018 sshtp-waller-and-squad_copy_-_h_2018 sshtp-deadshot_-_embed_2018 sshtp-amanda_waller_-_embed_2018_0
Komiksowe Top 5