Wonder WomanLynda Carter, która wcielała się w rolę Wonder Woman, w popularnym serialu telewizyjnym, w rozmowie z HuffingtonPost podzieliła się swoją opinią na temat jak powinna zostać przedstawiona wojownicza Amazonka w filmie “Batman vs. Superman” w którą wcieli się Gal Gadot.

“Jestem w jej drużynie. Mam nadzieje, że dobrze napiszą tą postać. Jestem pełna nadziei, że uchwycą istotę Wonder Woman. Tu mniej chodzi o supermoce, a bardziej o serce i intelekt oraz o poczucie dobra i zła i jej dobroci. Często scenarzyści chcą wziąć superbohatera męskiej płci i przedstawić go jako kobietę, a ona taka nie jest. Robią z Wonder Woman typ macho w stylu postaci Supermana – a ona kimś takim nie jest.”

Źródło: HuffingtonPost

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Dobrze mówi. Mam nadzieję, że właśnie taką Wonder Woman zobaczymy. W sumie będzie to eksperyment, nie przypominam sobie ostatnio jakichś superbohaterek w kinie. Ostatnie próby to tragiczna Kobieta Kot i jeszcze gorsza Elektra. A przedtem już tylko Supergirl.

Superbohaterek może nie, ale generalnie w ostatnich latach lepiej radzą sobie filmy z bohaterkami płci żeńskiej w roli głównej: http://www.filmweb.pl/news/Filmy+z+silnymi+kobietami+lepiej+radz%C4%85+sobie+w+kinach-103881 🙂

już za:
dni
4
9
2
godzin
0
5
minut
1
3
sekund
3
3
Kalendarium
Galeria
elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002 the-suicide-squad-empire_001
Komiksowe Top 5