Justice LeaguePodczas podcastu Hollywood Babble-On Kevin Smith potwierdził, że lista filmów, które Warner Bros. ma przygotować na najbliższe lata z bohaterami DC Comics jest prawdziwa i sam również o niej wiedział od pewnego czasu. Przypominamy, że rozpiska prezentuje się następująco:

  • Maj 2016 – “Batman v Superman: Dawn of Justice“,
  • Lipiec 2016 – Shazam,
  • Boże Narodzenie 2016 – Sandman,
  • Maj 2017 – Justice League,
  • Lipiec 2017 – Wonder Woman,
  • Boże Narodzenie 2017 – wspólny film Green Lanterna i Flasha,
  • Maj 2018 – Man of Steel 2.

Źródło: Screen Rant

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

A gdzie jest Batman ja się pytam?!

Pewnie w każdym filmie po trochu

Batman był eksploatowany już przez 3 filmy Nolana (a wcześniej 2 filmy Burtona i 2 filmy S.. dobra to była parodia a nie Batman, ale też się liczy) – należy mu się zasłużona, dłuższa przerwa.

Zresztą brak solowego filmu o Batmanie był do przewidzenia. Batmana gra Affleck, który obecnie jest przede wszystkim REŻYSEREM, a granie w filmach służy mu bardziej jako forma zarobku, ewentualnie szkolenia warsztatu aktorskiego i reżyserskiego.

Pewne jest natomiast, że to on chciałby wyreżyserować solowy film o Batmanie, ale jest jeden problem: ma na głowie teraz o wiele ciekawsze i bardziej pochłaniające projekty, które są mu wstanie przynieść prestiż. Film o Batmanie, Oscara mu nie da (Affleck pewnie o tym marzy), a “BvS” już wpłynęło na jego karierę i opóźniło produkcję “Live by Night”.

Nie ma solowego filmu o Batmanie? Zainteresowanie spadło o 90%. Obejrzę sobie BvS, ale już bez jakiegoś napięcia, że budują coś większego z tą postacią. Nie dzięki

Nie ma Batmana, bo Superman go tak zleje że gacek uda się na ostateczną emeryturę. To pewne.

Na razie to pewny jest BvS
Liczę jednak że DC nie da dupy jak Marvel przy fazie drugiej MCU, bo na razie to tylko CA2 mi się podobał :).

No cóż-mam nadzieję, że Affleck pogra chociaż epizodycznie Batmana w innych filmach, w tym jak sądzę w kilku sequelach JL. Kto jak nie Batman ma pociągnąć tą całą zgraję pstrokatych facetów i facetek w rajtuzach ;P

A dajta spokój z solowym filmem dla Batmana obecnie… Za mało czasu minęło od nolanowych gacków, niech zrobią dłuższą przerwę, a nie znów kolejny batman.

Wiem, że to portal batmanowy, no ale film o GL i Flashu brzmi interesująco, a Sandman powinien być równie oczekiwany jak JL, przez szanującego się miłośnika komiksów.

już za:
dni
2
9
4
godzin
0
8
minut
3
4
sekund
4
4
Kalendarium
Galeria
bw_2x13_11 bw_2x13_10 bw_2x13_09 bw_2x13_08 bw_2x13_07 bw_2x13_06
Komiksowe Top 5