Forum
Już wkrótce
  • "Legion samobójców" w HBO - 22 Wrz 2018, 16:25
  • "Legion samobójców" w HBO - 23 Wrz 2018, 02:10
  • "Lego Batman: Film" w HBO - 29 Wrz 2018, 15:10
  • "Lego Batman: Film" w HBO - 30 Wrz 2018, 06:00

Wonder Woman - fanartDo tej pory twórcy “Batman v Superman: Dawn of Justice” nie zdradzili jak w filmie będzie prezentować się Wonder Woman. Być może za sprawą serwisu Joblo poznaliśmy odpowiedź na to pytanie.

Według ich źródeł kostium bohaterki będzie taki jak w tradycyjnych komiksach. Będzie ona prawdziwą twardzielką. Kostium od razu będzie stwarzał wrażenie stroju gotowego na walkę. Wonder Woman będzie miała niebieską, skórzaną spódniczkę, srebrno-pancerne bransoletki sięgające aż do łokci, złoty diadem (prawdopodobnie z jakąś ozdobą na środku, być może czerwoną gwiazdą) i czerwony top (nie wiadomo czy będzie miał jakiej elementy zbroi). Jej wygląd opisywany jest jako “Amazonka, wojownicza księżniczka”. Podobno pierwsze reakcje na wygląd bohaterki od osób, którym został on pokazany są bardzo pozytywne.

Wonder Woman będzie też korzystała przynajmniej z czterech rodzai broni, tarczy, miecza, włóczni i tradycyjnego lassa. Tarcza, kiedy nie będzie z niej korzystać, będzie przyczepiona do jej pleców, tak jak nosi ją Kapitan Ameryka.

Najpierw widzom zostanie przedstawiona “Diana” a dopiero później zobaczą ją jako Wonder Woman. Bohaterka będzie miała dość dużo czasu ekranowego. Połączy siły z Batmanem i Supermanem by w końcowej bitwie pokonać złoczyńcę, który może pracować, lub być kontrolowanym przez Lexa Luthora. Jej pochodzenie celowo pozostanie nie do końca wyjaśnione, ale działać będzie w świecie, w którym są inni superbohaterowie niż Superman.

W filmie będzie Wayne Manor, ale Bruce Wayne mieszkać będzie w nowoczesnym domku letniskowym nad jeziorem. Pod nim będzie jego jaskinia z Batwingiem, Batmobilem i innymi sprzętami jak batarangi.

Lex Luthor, (który ma mieć na początku długie rude włosy) uważa siebie za dar Boga dla ludzkości i najlepsze co ludzkość może zaoferować. Jako, że Superman jest praktycznie “bogiem”, to powoduje to, że Lex czuje się nie taki doskonały i dlatego tak go nienawidzi. Luthor próbuje przekonać ludzi, że Superman stanowi zagrożenie i w wielu przypadkach udaje mu się to osiągnąć. Część osób widzi w Supermanie bohatera, a inni poważne zagrożenie.

Do czasu oficjalnego potwierdzenia wszystkie te informacje należy traktować wyłącznie jako plotki.

Źródło: Joblo

PRZECZYTAJ TAKŻE:

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
7
6
godzin
0
2
minut
4
7
sekund
4
2
Sonda

Która postać z uniwersum Batmana powinna otrzymać własny serial?

  • Jason Todd (Red Hood) (36%, Głosów: 66)
  • Batmobil (26%, Głosów: 47)
  • Selina Kyle (Catwoman) (13%, Głosów: 24)
  • Jean-Paul Valley (Azrael) (12%, Głosów: 21)
  • Barbara Gordon (Batgirl) (7%, Głosów: 12)
  • Damian Wayne (Robin) (7%, Głosów: 12)

Głosujących: 182

Kalendarium
Galeria
41466537 titans_team robins_2 robins_1 titans_1x02_022 titans_1x02_021