Forum
Już wkrótce
  • "Mroczny rycerz" w TVN7 - 21 Wrz 2019, 16:50
  • Pennyworth 1x09 - 22 Wrz 2019,
  • "Scooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszaki" w CN - 22 Wrz 2019, 08:30
  • "Mroczny rycerz powstaje" w TVN7 - 22 Wrz 2019, 21:00

Wonder Woman - fanartDo tej pory twórcy “Batman v Superman: Dawn of Justice” nie zdradzili jak w filmie będzie prezentować się Wonder Woman. Być może za sprawą serwisu Joblo poznaliśmy odpowiedź na to pytanie.

Według ich źródeł kostium bohaterki będzie taki jak w tradycyjnych komiksach. Będzie ona prawdziwą twardzielką. Kostium od razu będzie stwarzał wrażenie stroju gotowego na walkę. Wonder Woman będzie miała niebieską, skórzaną spódniczkę, srebrno-pancerne bransoletki sięgające aż do łokci, złoty diadem (prawdopodobnie z jakąś ozdobą na środku, być może czerwoną gwiazdą) i czerwony top (nie wiadomo czy będzie miał jakiej elementy zbroi). Jej wygląd opisywany jest jako “Amazonka, wojownicza księżniczka”. Podobno pierwsze reakcje na wygląd bohaterki od osób, którym został on pokazany są bardzo pozytywne.

Wonder Woman będzie też korzystała przynajmniej z czterech rodzai broni, tarczy, miecza, włóczni i tradycyjnego lassa. Tarcza, kiedy nie będzie z niej korzystać, będzie przyczepiona do jej pleców, tak jak nosi ją Kapitan Ameryka.

Najpierw widzom zostanie przedstawiona “Diana” a dopiero później zobaczą ją jako Wonder Woman. Bohaterka będzie miała dość dużo czasu ekranowego. Połączy siły z Batmanem i Supermanem by w końcowej bitwie pokonać złoczyńcę, który może pracować, lub być kontrolowanym przez Lexa Luthora. Jej pochodzenie celowo pozostanie nie do końca wyjaśnione, ale działać będzie w świecie, w którym są inni superbohaterowie niż Superman.

W filmie będzie Wayne Manor, ale Bruce Wayne mieszkać będzie w nowoczesnym domku letniskowym nad jeziorem. Pod nim będzie jego jaskinia z Batwingiem, Batmobilem i innymi sprzętami jak batarangi.

Lex Luthor, (który ma mieć na początku długie rude włosy) uważa siebie za dar Boga dla ludzkości i najlepsze co ludzkość może zaoferować. Jako, że Superman jest praktycznie “bogiem”, to powoduje to, że Lex czuje się nie taki doskonały i dlatego tak go nienawidzi. Luthor próbuje przekonać ludzi, że Superman stanowi zagrożenie i w wielu przypadkach udaje mu się to osiągnąć. Część osób widzi w Supermanie bohatera, a inni poważne zagrożenie.

Do czasu oficjalnego potwierdzenia wszystkie te informacje należy traktować wyłącznie jako plotki.

Źródło: Joblo

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
2
godzin
1
0
minut
3
5
sekund
4
8
Kalendarium
Sonda

Wrażenia po ostatecznym zwiastunie “Jokera”

  • Jest extra! (48%, Głosów: 46)
  • Dobry, chcę więcej (25%, Głosów: 24)
  • Cały czas mam wątpliwości (12%, Głosów: 11)
  • Nic dobrego z tego nie będzie (8%, Głosów: 8)
  • Niezły, ale czegoś brakuje (6%, Głosów: 6)

Głosujących: 95

Galeria
ee6arh4wkait9oy ee10yczu8aaw8hp ee10ycxvuaawse3 edn72ngxsaaa4qk eevlk3dxoaazaqw joker-poster
Komiksowe Top 5