Galeria
HARWOOD ww_rec_03 ww_rec_02 ww_rec_01 zack-snyder-wonder-woman batman-harley-quinn-2d

Statua Supermana na planie "Batman v Superman"W zeszłym tygodniu do sieci trafiły zdjęcia z planu „Batman v Superman: Dawn of Justice” na których widać jak budowana jest wielka statua Supermana. Z jakiego powodu postanowiono tak uhonorować Człowieka ze Stali? Według źródeł Batman-News.com statua została zbudowano by upamiętnić działania Superman, który ocalił Ziemię w filmie „Man of Steel”. Z tej okazji dwa lata po tych wydarzeniach odbywa się specjalna ceremonia, dlatego też na planie w ostatnim okresie można było dostrzec helikoptery oraz samochody stacji telewizyjnych z Metropolis Gotham City, które przeprowadzały relację z przemówienia burmistrza i odsłonięcia posągu. W uroczystości brały też dzieci z podstawówek z koszulkami z napisem „Superman Survivors”.

Z doniesień dowiadujemy się również, że konstrukcja statui podczas kręcenia nie była ukończona, gdyż dopiero w postprodukcji za pomocą CGI zostanie dokończona.

Pojawiła się także drobna informacja na temat Batmobila. Podobno jego drzwi mają otwierać się jak skrzydła.


Źródło: Batman-News.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 Odpowiedzi na Szczegóły na temat sceny z wielką statuą Supermana w „Batman v Superman: Dawn of Justice”

 • dziecineo powiedział:

  „statui”

 • Ad powiedział:

  Jak ocalił..rozwalił pół miasta przecież…zginęło przez niego masa ludzi 😮

  • kuku powiedział:

   Boże, ile można to przerabiać. W walce z Zodem rozwalono zaledwie kilkanaście budynków, większość zniszczeń dokonała maszyna do terraformingu (którą swoją drogą zniszczył kto? TAK! SUPERMAN). I jakie „PÓŁ MIASTA” – polecam obejrzeć ponownie film, a potem jeszcze raz i jeszcze raz, aż oświeci użytkownika że to miasto jest TAK OGROMNE (widać to choćby w scenach, gdy Superman lata i szuka Zoda!), że prawdopodobnie nie zniszczono nawet 10% Metropolis.

   • F powiedział:

    Uwierz mi, że gdyby gość z kosmosu wparował do centrum metropolii naparzać się z kolegami ze swojej „dzielni” i rozwalił kilka kluczowych dla infrastruktury miasta budynków, to byłby wrogiem publicznym numer jeden, a nie bohaterem. To tak, jakby zamachowców z 11 września nagradzać za to, że nie wybrali się do NY z głowicą jądrową. Nie jest istotne, czy Superman mógł coś zrobić, czy nie – byłby obwiniany o akt ludobójstwa.

    • kuku powiedział:

     Matko. Uratował cały świat kosztem paru zniszczonych budynków. W komiksach Supcio też walczył, budynki się waliły – ludzie na pewno umierali – no ale nikt nie robił problemów, bo komiksy „to tylko komiksy dla dzieci”. Snyder realistycznie przeniósł to co już zostało w nich pokazane a teraz wielkie halo.

     A twoje porównanie jest mega głupie. Superman rozwalił maszynę do terraformingu, która przekształcała Ziemię i zabił wroga naszej planety – Zoda. Dlatego jest bohaterem. Terroryści to terroryści. I nikt przecież nie mówi, że wszyscy będą Supermana traktować jak bohatera – zdania będą podzielone, czyli względny realizm będzie w filmie obecny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
1
1
4
godzin
0
7
minut
1
3
sekund
3
4
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman & Robin" (postacie)

 • (26%, Głosów: 45)
 • (25%, Głosów: 44)
 • (20%, Głosów: 35)
 • (15%, Głosów: 26)
 • (14%, Głosów: 24)

Głosujących: 174

Forum
Już wkrótce
 • Batman – Epilog, tom 10 - 02 Sie 2017,
 • "Batman" w TVN7 - 04 Sie 2017, 20:00
 • "Batman" w TVN7 - 06 Sie 2017, 17:30
 • Robin: Rok Pierwszy - 09 Sie 2017,
Komiksowe Top 5