Galeria
gotham-313_020 gotham-313_019 GOTHAM: Guest star Cameron Monaghan in the “Mad City: The Gentle Art of Making Enemies” winter finale episode of GOTHAM airing Monday, Jan. 30 (8:00-9:01 PM ET/PT) on FOX. Cr: Jeff Neumann/FOX. gotham-313_017 lgb-trl3-3099 lgb-trl3-2775

Statua Supermana na planie "Batman v Superman"W zeszłym tygodniu do sieci trafiły zdjęcia z planu „Batman v Superman: Dawn of Justice” na których widać jak budowana jest wielka statua Supermana. Z jakiego powodu postanowiono tak uhonorować Człowieka ze Stali? Według źródeł Batman-News.com statua została zbudowano by upamiętnić działania Superman, który ocalił Ziemię w filmie „Man of Steel”. Z tej okazji dwa lata po tych wydarzeniach odbywa się specjalna ceremonia, dlatego też na planie w ostatnim okresie można było dostrzec helikoptery oraz samochody stacji telewizyjnych z Metropolis Gotham City, które przeprowadzały relację z przemówienia burmistrza i odsłonięcia posągu. W uroczystości brały też dzieci z podstawówek z koszulkami z napisem „Superman Survivors”.

Z doniesień dowiadujemy się również, że konstrukcja statui podczas kręcenia nie była ukończona, gdyż dopiero w postprodukcji za pomocą CGI zostanie dokończona.

Pojawiła się także drobna informacja na temat Batmobila. Podobno jego drzwi mają otwierać się jak skrzydła.


Źródło: Batman-News.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 Odpowiedzi na Szczegóły na temat sceny z wielką statuą Supermana w „Batman v Superman: Dawn of Justice”

 • dziecineo powiedział:

  „statui”

 • Ad powiedział:

  Jak ocalił..rozwalił pół miasta przecież…zginęło przez niego masa ludzi 😮

  • kuku powiedział:

   Boże, ile można to przerabiać. W walce z Zodem rozwalono zaledwie kilkanaście budynków, większość zniszczeń dokonała maszyna do terraformingu (którą swoją drogą zniszczył kto? TAK! SUPERMAN). I jakie „PÓŁ MIASTA” – polecam obejrzeć ponownie film, a potem jeszcze raz i jeszcze raz, aż oświeci użytkownika że to miasto jest TAK OGROMNE (widać to choćby w scenach, gdy Superman lata i szuka Zoda!), że prawdopodobnie nie zniszczono nawet 10% Metropolis.

   • F powiedział:

    Uwierz mi, że gdyby gość z kosmosu wparował do centrum metropolii naparzać się z kolegami ze swojej „dzielni” i rozwalił kilka kluczowych dla infrastruktury miasta budynków, to byłby wrogiem publicznym numer jeden, a nie bohaterem. To tak, jakby zamachowców z 11 września nagradzać za to, że nie wybrali się do NY z głowicą jądrową. Nie jest istotne, czy Superman mógł coś zrobić, czy nie – byłby obwiniany o akt ludobójstwa.

    • kuku powiedział:

     Matko. Uratował cały świat kosztem paru zniszczonych budynków. W komiksach Supcio też walczył, budynki się waliły – ludzie na pewno umierali – no ale nikt nie robił problemów, bo komiksy „to tylko komiksy dla dzieci”. Snyder realistycznie przeniósł to co już zostało w nich pokazane a teraz wielkie halo.

     A twoje porównanie jest mega głupie. Superman rozwalił maszynę do terraformingu, która przekształcała Ziemię i zabił wroga naszej planety – Zoda. Dlatego jest bohaterem. Terroryści to terroryści. I nikt przecież nie mówi, że wszyscy będą Supermana traktować jak bohatera – zdania będą podzielone, czyli względny realizm będzie w filmie obecny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
1
5
godzin
2
3
minut
5
7
sekund
1
3


"BATMAN: ZABÓJCZY ŻART"

NA DVD
OD 2 GRUDNIA


"SUICIDE SQUAD"
NA BLU-RAY I DVD
OD 5 GRUDNIA
Kalendarium
Forum
Już wkrótce
 • Batman – Detective Comics, tom 6: Ikar - 25 Sty 2017,
 • JLA – Amerykańska Liga Sprawiedliwości, tom 4 - 25 Sty 2017,
 • "Liga Sprawiedliwości: Bogowie i Potwory" w HBO2 - 25 Sty 2017, 04:40
 • "Liga Sprawiedliwości: Bogowie i Potwory" w HBO2 - 30 Sty 2017, 11:35
Komiksowe Top 5