Superman z "Batman v Superman: Dawn of Justice"USA Today opublikowało dziś nową, oficjalną fotografię z “Batman v Superman: Dawn of Justice“. Przedstawia ona Henry’ego Cavilla w roli Supermana. Aby zobaczyć fotografię w większej rozdzielczości, wystarczy kliknąć w miniaturkę lub ten link.

W artykule dowiadujemy się także kilku rzeczy na temat produkcji prosto od Zacka Snydera. “Man of Steel” opowiadało o tym, jak Kal-El odnajdywał swoje miejsce na Ziemi zarówno jako bohater, jak i zwykły człowiek, co ostatecznie doprowadziło do uratowania Metropolis od zagłady. W kontynuacji będziemy widzieć jego dalsze wtapianie się w społeczeństwo jako Clark Kent w Daily Planet, ale także spotka go zupełnie nowe środowisko – Gotham City – oraz dużo większe zagrożenie, w tym Lex Luthor. Ponadto, inni bohaterowie, których spotka Superman, wpłyną na jego spojrzenie na świat.

Snyder na początku nie myślał o dodaniu do filmu Batmana, gdyż chciał zająć się kiedyś swoją wymarzoną, bezpośrednią adaptacją “The Dark Knight Returns”. Plan się oczywiście zmienił. Reżyser nie chciał skupić się na genezie jego nowego Batmana, gdyż uważa, że mitologia Mrocznego Rycerza jest tak bardzo obecna w świadomości odbiorców, że bez problemu mogą pokazać starszego, doświadczonego bohatera.

Dlaczego w tytule znalazło się “v” a nie “vs”? Reżyser chciał celowo uniknąć typowego zabiegu w użyciu wyrażenia versus, nawet w tak subtelny sposób.

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, że Gal Gadot zakończyła już zdjęcia do filmu. Snyder zdradza, że aktorka nie nakręciła jeszcze żadnych scen w kostiumie, a w chwili obecnej nadal trenuje i przygotowuje się do roli Amazonki.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 Responses to Foto: Superman w “Batman v Superman: Dawn of Justice” oraz inne informacje o filmie

 • seba920602 pisze:

  Widać, że strój nie zmieniony za bardzo. Zmienili tylko trochę pas, ale ważne że strój prawie taki sam.

  • kelen pisze:

   Projektant kostiumów mówił, że będą tylko niewielkie zmiany, więc jak powiedział, tak zrobił 🙂

 • Wojt3k pisze:

  Strój wydaje się jakby, jaśniejszy od poprzedniego i faktycznie, pas też został zmieniony.

 • kaku pisze:

  Zmodyfikowano wszystkie ozdobniki, tak że wyglądają teraz jeszcze lepiej. Kostium rzeczywiści jakby jaśniejszy, ale może to złudzenie, bo ten z MoS wcale taki ciemny nie był. Tarcza rodowa Elów trochę chyba mniejsza, niżej położona i z lepiej widocznym żółtym tłem.

 • Wojt3k pisze:

  Niech pokażą wreszcie gacka ale, w kolorze please!

  • kaku pisze:

   Może na Comic-con w San Diego coś pokażą. Odbędzie się pod koniec tego miesiąca.

   Jeśli chodzi o kostium Batmana, to chciałbym wiedzieć czy może on poruszać głową w tej masce 😀 Mniejsza z kolorystyką stroju.

 • Wojt3k pisze:

  Cieszy mnie fakt że, Snyder ma właściwe podejście do adaptacji komiksu. Batmany w reżyserii Nolana były za bardzo nolanowskie (przekombinowane) i te ciemne zbroje, nie przypadły mi do gustu więc, mam nadzieję że nowy Batman będzie wyglądał niemal identycznie jak w komiksach, takie połączenie szarości z czernią z przewagą koloru szarego.

 • Kondziu pisze:

  To tyle w temacie 😉

  http://i.imgur.com/AgzSk2R.jpg

The Batman już za:
dni
4
2
0
godzin
1
9
minut
4
8
sekund
0
1
Kalendarium
Galeria
eeqzzqfuwaiqwx3 eeqz4iauyaiuqo1 eeqz3qgucaajbee eeqz1z7vaaa_dn3 eeqqdtxumaaiflk eeqp8g8u8agfwl
Komiksowe Top 5