Forum
Już wkrótce
 • "Batman zbawia świat" w TNT - 23 Sty 2018, 14:55
 • Batman – Jestem samobójcą - 24 Sty 2018,
 • Batman: Zjawy z przeszłości (WKKDC) - 24 Sty 2018,
 • Liga Sprawiedliwości – Epidemia, tom 2 - 21 Lut 2018,

Podczas rozmowy na temat serialu “Flash”, Geoff Johns wyjaśnił, że serialowe i filmowego uniwersa DC nie są połączone. Tym samym fani nie mają co liczyć na pojawienie się Batmana.

“Zobaczycie wiele bohaterów DC [w ‘Arrow’, i ‘Falashu’]. Nie zobaczycie jednak Batmana lub Supermana. Jesteśmy teraz w trakcie produkcji “Batman V Superman”. Zobaczycie takie postacie jak Atom lub Firestorm, ale nie Batmana lub Supermana przynajmniej na razie [w TV].”

“To odrębne uniwersum od filmowego, co pozwala filmowcom opowiadać historie najlepsze dla filmu. Podczas gdy my odkrywamy inne zakątki świata DC.”

Źródło: IGN

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 odpowiedzi na „Geoff Johns wyjaśnia, że serialowe i filmowego uniwersa DC nie są połączone

 • venom pisze:

  No a co z Flashem w filmie?

  Nie będzie w ogóle, czy będzie inny?

  • Wojt3k pisze:

   A pamiętasz czasy kiedy kręcono serial Smallvile i Superman Returns? Tak samo możę być z Flashem na zasadzie Flash serialowy i filmowy, co nie musi kolidować ze sobą.

 • LelekPL pisze:

  I bardzo dobrze… twórcy serialowi mogą robić to co chcą, nie musząc co chwila się konsultować z filmowcami, a filmy mogą zatrudniać lepszych aktorów do swoich wersji tych postaci.

 • Grifter pisze:

  Skoro to osobne universum to w czym problem aby pojawił się tam batman lub Superman ale właśnie z tego universum nie filmowego?

  • kadik pisze:

   Za dużo mieszania oraz za wcześnie na to. Niedawno był Batman Nolana, a teraz chcą wprowadzić jego nową reinkarnację w “BvS” + dochodzi historia młodego Bruca w “Gotham”.

   Superman też potrzebuje czasu na dotarcie się na dużym ekranie.

   Zresztą to zbyt ważne postacie, aby tak po prostu eksploatować je w serialach. Sam jestem zdziwiony, że w ogóle wzięli się za tego Flasha. Wolałbym pełnoprawny film zamiast serialu od CW.

 • Kris pisze:

  Geoff powiedział również, że nie chcą tworzyć odrębnych światów w których spotkamy różne wersje tych samych bohaterów. Ja bym tylko zauważył, że wypowiedź dotyczy nie pojawienia się Batmana czy Supermana na małym ekranie.
  Co nie oznacza brak pojawienia się Arrowa czy Flasha na dużym ekranie.
  Poza tym wszystko było okej dopóki nie wzięli się za najszybszego człowieka na ziemi plus postać Amandy Waller.

  • kadik pisze:

   Oczywiście, że Arrow i Flash mogą pojawić się na dużym ekranie (na pewno ten drugi jako członek JL). Z wypowiedzi Johnsona wynika jednak, że na pewno nie zagrają tych postaci ci serialowi aktorzy: Amell i Gustin, bo to inne uniwersum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W KINACH OD
17 LISTOPADA
Kalendarium
Sonda

Najbardziej oczekiwany film animowany związany z Batmanem w roku 2018

Zobacz wyniki

Galeria
ss_htp_00 suicide-squad-group-costume sshtp-zoom_-_embed_2018 sshtp-waller-and-squad_copy_-_h_2018 sshtp-deadshot_-_embed_2018 sshtp-amanda_waller_-_embed_2018_0
Komiksowe Top 5