Batman z "Batman v Superman: Dawn of Justice"Na stoisku DC Entertainment na Comic-conie w San Diego pojawiło się nowe zdjęcie Batmana z “Batman v Superman: Dawn of Justice”. Oficjalny blog DC Comics udostępniło właśnie tą samą fotografię w sieci. Mimo braku oficjalnego panelu Warner Bros. związanego z filmami DC Comics, część ekipy twórców nowej produkcji jest obecna na konwencie. W związku z tym wciąż możemy liczyć na niespodzianki, tak jak rok temu.

Aby obejrzeć obraz w pełnych rozmiarach, wystarczy kliknąć w jego miniaturę lub tutaj.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 odpowiedzi na „SDCC: Nowe zdjęcie Batmana z “Batman v Superman: Dawn of Justice”!

 • Wojt3k pisze:

  Pierwszy! 😀

 • Egzorcysta pisze:

  To ja drugi 🙂

  Jak dla mnie wypas! Bardzo cieszę się, że Batman wraca do kostiumów z gumy i komiksowego klimatu. Ogólnie mi się ten kostium bardzo podoba mimo, że zawsze lubiłem długie uszy u ‘nietoperza’. Mało tego, ryj Bena też mi bardzo pasuje.

  Klękajcie narody! 😀

 • Holly pisze:

  kostium fajny tylko co mi nie pasuje to krótkie uszy ale ogólne wrażenie jest dobre trzeba przyznać.

 • Kubalson pisze:

  Wszystko fajnie, ale z dotychczasowych zdjęć wynika, że Batman naprawdę nie będzie mógł poruszać głową 😛 kiepsko to wyszło w poprzednich filmach, ą wątpię aby zastosowali tutaj CGI

 • Wojt3k pisze:

  Jak się tak zastanawiam co jest takiego w tych maskach które nosili aktorzy że zawsze sprawiają tyle problemów, nie wspominając już nawet o samym stroju. Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney, Christian Bale teraz Ben Affleck wszyscy narzekali że to katorga a, przecież zawsze odnosiłem wrażenie że strój i maska dają gackowi 100% wygody jak np. swobodne poruszanie się, swobodne wykonywanie ciosów/kontr w walce czy korzystanie z gadżetów. Moje pytanie brzmi: czy to wina materiału czy może ci aktorzy nosili zbyt ograniczone w sensie małe rozmiary?

  • Egzorcysta pisze:

   Tak, to jest zastanawiające. W końcu potrafia już w filmach robić tyle fantastycznych rzeczy, cuda na kiju, a zwykłego kostiumu nie mogą zaprojektować wygodnego, porządnego kostiumu – od dekad.
   Niemniej jednak dziwne jest, że twórcom niskobudżetowego, fanowskiego filmu “Batman: Dead End” udało się to osiągnąć z rewelacyjnym efektem na skalę pełnometrażowych wysokobudżetowych “Batmanów”.

 • Wojt3k pisze:

  Jeżeli chodzi o sam strój to zawsze odnosiłem wrażenie że Batman w komiksach nie nosi żadnej zbroi, tylko wręcz jakiś lekki materiał podobny do zwykłej bawełnianej bądź poliestrowej koszulki z długim rękawem gdzie na klatce piersiowej widnieje duży symbol nietoperza i we wspomnianym przez ciebie Dead End czy City of Scars też takie wrażenie odniosłem.

 • zdzich pisze:

  Jakby się dało to by zrobili. Koniec kropka. Zreszta i tak nie widac tego w filmach.

Premiera filmu "Joker" za
dni
7
2
godzin
2
0
minut
3
6
sekund
2
9
Kalendarium
Galeria
batwoman_ver2_xlg_full batwoman-poster-new_full batwoman-cw-first-look-photos-3_full batwoman-cw-first-look-photos-2_full batwoman-cw-first-look-photos-1_full yj318_004