Gal Gadot jako Wonder WomanZack Snyder, Ben Affleck, Henry Cavill, i Gal Gadot pojawili się na panelu Warner Bros. w San Diego i zaprezentowali teaser trailer “Batman v Superman: Dawn of Justice” oraz pierwsze zdjęcie Gal Gadot w roli Wonder Woman.

Fotografia Wonder Woman szybko została wrzucona do sieci przez Zacka Snydera i teraz wszyscy mogą ocenić wygląd superbohaterki, wystarczy kliknąć tutaj.

Na początku zaprezentowanego zwiastuna pojawia się Batman, w kostiumie bardziej zbliżonym do zbroi z “The Dark Knight Returns”, stojący w deszczu na dachu jednego z budynków Gotham. Jego oczy święcą się na biało, kiedy ściąga płachtę przykrywającą Bat-sygnał. Po chwili na niebie widać Supermana, którego oczy robią się czerwone, kiedy dostrzega Batmana. Następnie pojawia się logo “Batman v Superman: Dawn of Justice”.

BvS - SDCC

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 Responses to SDCC: pierwsze zdjęcie Gal Gadot w roli Wonder Woman i opis teaser trailera!

 • Grifter pisze:

  Kostium wygląda rewelacyjnie.

 • Dziki pisze:

  Super, a niektórzy już marudzą że nadal za mało ‘napakowana’ i że kolory zbyt mało widoczne, wg mnie rewela, WW zwłaszcza w new 52 nie jest wcale taki koks, poza tym Gadot jest wysoka i bardzo fajnie.

 • ff pisze:

  tych kolorów to w zasadzie mogliby troszkę dorzucić. Superman zachował swoje barwy to i WW mogłaby być trochę mniej “brunatna”

 • ramirez82 pisze:

  Ładnie WW wygląda!

 • Bullet pisze:

  Strój odpowiedni to filmu aktorskiego.

 • kazek pisze:

  wygląda fajnie, ale jakoś wolałbym żeby to był film jedynie z Batmanem i Supermanem… nie wiem czemu – chcę żeby jak najmniej była na “ekranie” 😉

The Batman już za:
dni
4
8
1
godzin
0
4
minut
4
4
sekund
0
0
Kalendarium
Galeria
tbm_img_1986_1280px tbm_img_1985_1280px tbm_img_1983_1280px tbm_img_1981_1280px tbm_img_1971_1280px ezbs9bgvcaevx4