Teaser "Batman v Superman: Dawn of Justice"Kwestią czasu było, kiedy teaser trailer “Batman v Superman: Dawn of Justice” zaprezentowany podczas Comic Conu wycieknie do sieci. Jego jakość jest bardzo daleka od ideału i oczywiście wszystkie nagrania są bardzo szybko usuwane, po ingerencji Warner Bros.


Teaser jest stale usuwany z różnych serwisów, ale co raz znów się pojawia. Możecie go poszukać na YouTube albo Dailymotion.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

21 Responses to Teaser trailer “Batman v Superman: Dawn of Justice” wyciekł do sieci

 • Zdzich pisze:
 • F pisze:

  Zdzich – po co ten fake?

 • kazek pisze:

  super, jest mrocznie 😀 byleby cały film był taki 🙂 tylko nie wiem po jaką cholerę naszemu gackowi oczy się święcą? to może sprawdza się w kreskówkach i komiksach, ale w filmie fabularnym… może wyjść kiepsko

 • ff pisze:

  Świecą się tylko w tej zbroi. To taki Iron Batman specjalnie na walkę z “Człowiekiem ze stali”. Wg mnie jest fajnie. W filmach fabularnych już wiele rzeczy się sprawdziło. Jak dla mnie Batman “w wersji light” (ten z pierwszych zdjęć Afflecka) też mógłby mieć białe soczewki. Minusem byłoby to, że oczy to jednak ważne narzędzie aktorskie. Nie wiem czy Garfield i Maguire widzieli coś przez te białe oczy Spidermana, ale jeśli tak to tym bardziej takie białe oczy sprawdziłyby się u Batmana. Tak mi się przynajmniej teoretycznie wydaje.

 • Wojt3k pisze:

  Jak zwykle WB kazało usunąć wszystkie nagrania pfff…..

 • Tomi85 pisze:

  Taki news byście zaktualizowali raz na parę godzin, bo na YT są działające filmy.

 • Ruk pisze:

  Nie wiem czy nie będzie nawiązania do serii Hush, Superman wygląda tutaj złowieszczo, jakby był manipulowany.

 • MatiZ pisze:

  Na szczęście jak tylko znalazłem teaser to zgrałem go na dysk. Rewelacyjny, takiego klimatu jeszcze w filmach DC nie było. Oby taki styl został zachowany.

 • kado pisze:

  Po tym fragmencie widać, że Snyder odbiega nieco od klimatu “MoS”.

  Nie zdziwię się jeśli stworzy mroczniejszy film od całej trylogii Nolana.

 • Widget pisze:

  zastanawiam się, jak ten film wpasuje się w klimat Man of Steel. Zapowiedź klimatyczna, ale dopóki nie zobaczę w wyoskiej rozdzielczości nie będę piszczał jak ludzie na comic conie. nie jestem przekonany do zbroi. nigdy nie lubiłem tego typu rozwiązań u Batmana. W końcu to nie Iron Man. ale ten aspekt ma się fanom Gacka podobać i szerokiej publice nie mi. Mnie zależy, żeby eS wypadł jeszcze bardziej Super niż zwykle.

  • Ado pisze:

   Zbroja to coś koniecznego i logicznego,w końcu Batman będzie walczył z Supermanem.W dodatku zbroja ta jest identyczna jak w komiksie Dark Knight Returns,w którym też Superman i Batman walczyli.

 • Killer Month pisze:

  jak dla mnie to wygląda ciekawie i jest to nowe spojrzenie na Gacka , liczę na arcydzieło w stylu watchman 🙂

 • ff pisze:

  Zdzichu, nikt nie może wiedzieć na tym etapie w jakim stopniu będą się wzorować na komiksie Millera, niemniej zarówno ten złowieszczy teaser z Batmanem w zbroi jak z “The Dark Knight Returns” jak i słowo “versus” w tytule na 99% wieszczy walkę między głównymi bohaterami.

The Batman już za:
dni
4
5
2
godzin
0
1
minut
4
1
sekund
2
1
Kalendarium
Galeria
ecfytnlueaiimk6 ebmw8kxxsaehgv5 ebipqjrxkaaqhqz ebipqjrwsay8pu2 103432560 ba