Batman: 25th Anniversary EditionWarner Bros. Home Entertainment ogłosiło, że 11 listopada trafi do sprzedaży w USA specjalna 2-płytowa edycja Blu-ray z okazji 25-lecia “Batmana” Tima Burtona.

Oprócz dodatków znanych z poprzednich wydań na “Batman: 25th Anniversary Edition” znajdzie się zupełnie nowy dokument – “Batman: The Birth of the Modern Blockbuster”, przybliży on szeroko pojęte działania marketingowe, które ustanowiły wzór dla kolejnych filmów z serii.

Źródło: ComingSoon.net

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Próżno czekać na REMASTER.

Mam krótkie pytanie: Czy Galapagos wyda tę edycję? Jakby potrzebna była jakaś petycja czy coś to ustawiam się w kolejce.

Jeśli nie zależy Ci na tym jednym, nowym dokumencie, to na rynku jest obecna nowa edycja tego filmu na BR w steelbooku.

a ja osobiście jestem za tym aby u nas to wydali, bo brakuje mi pierwszej części Batmana, a wydanie ze steelbookiem chyba jest już nie dostępne (albo bardzo ciężko dostępne bo nie mogę nigdzie dostać), mnie ciekawi kiedy Galapagos wyda części Batman Forever oraz Batman i Robin na BR (wiem że to słabe filmy ale chciałbym mieć pełną kolekcje)

Sprawdź na Merlinie

Skoro chodzi o uzupełnienie kolekcji to kup sb ang jez wydanie 😉
Tam dialogi są tak banalne że wątpię abyś miał problemy ze zrozumieniem 😛

już za:
dni
4
9
5
godzin
0
6
minut
3
6
sekund
1
5
Kalendarium
Galeria
elbp-m4wmaal07b elbo3hau8aalinp batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2
Komiksowe Top 5