Jesse EisenbergDo sieci trafiły już dobrej jakości zdjęcia przedstawiającego Jesse’ego Eisenberga na planie “Batman v Superman: Dawn of Justice”. Jedną z niewiadomych cały czas pozostaje fryzura Lexa Luthora. Na zdjęciach widać, że aktor ma głowę okrytą ręcznikiem. Dlaczego ukrywa swoją fryzurę, nie wiadomo? Jeśli uważnie się przyjrzeć, to widać, że aktor nie ma ogolonej głowy na łyso. Wcześniejsze doniesienia sugerowały, że przynajmniej na początku filmu Lex Luthor ma mieć długie i faliste włosy w kolorze ciemnego blondu.

Inne zdjęcia z planu filmu Snydera sugerują występ w epizodycznej roli senatora Patricka Leahy’ego, który wcześniej pojawił się filmach “Batman i Robin”, “Mroczny Rycerz” i “Mroczny Rycerz powstaje”.


Źródło: henrycavillnews.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Mamy już wrzesień moi mili. Obietnice o podaniu kolejnych tytułów na następne kilka lat nie zostały spełnione prze WB. Zero, nic prócz „Batman v Superman: Dawn of Justice” i już dawno zapowiedzianego „Sandmana”. Cudów się nie spodziewałem, już nawet samo potwierdzenie daty „Justice League” byłoby satysfakcjonujące. A że WB znów wypięło się na fanów, to mogę marudzić dalej 😎 .

WB obiecało coś podać przed wrześniem?

No cóż, wyrażenie “should be” ma tutaj największe znaczenie.

już za:
dni
4
8
8
godzin
0
0
minut
1
4
sekund
1
9
Kalendarium
Galeria
elv4ffquyaeqnnq elrmumauwaaah2g elrmsirvcaa5nxb elrhwohucaa6ef4 elrhtbgvkaqaew1 the-suicide-squad-empire_002
Komiksowe Top 5