Jim Carrey jako RiddlerJim Carrey wystąpił ostatnio w programie radiowym Howarda Sterna i odniósł się do plotek na temat swojej współpracy z Tommy Lee Jonesem na planie “Batman Forever”, która nie układała się najlepiej. Przed wspólnym występem w filmie Joela Schumachera doszło do box office’owego pojedynku wcześniejszych produkcji obu aktorów. “Głupi i głupszy” Carreya okazał się wielkim kasowym przebojem, a “Cobb” Tommy Lee Jonesa nawet nie trafił do szerokiej dystrybucji i przyniósł wpływy niewiele przekraczające 1 mln dolarów.

“Naprawdę nie mogłem doczekać się pracy z Tommym, ale był trochę zrzędliwy. Sądzę, że był trochę wkurzony, bo “Głupi i głupszy” mieli premierę w ten sam weekend co jego film ‘Cobb’. ‘Cobb’ był ambitnym projektem, który się nie udał, i to go wkurzyło.”

“Wszedłem do restauracji w nocy przed naszą wielką sceną w kryjówce Riddlera i [Tommy tam był]. Podszedłem się przywitać i krew odpłynęła z jego twarzy, w taki sposób, że zdałem sobie sprawę, że to przeze mnie. Wstał, trochę się trząsł, przytulił mnie i powiedział: ‘Nienawidzę cię. Naprawdę cię nie lubię.’ A ja na to: ‘Wow, ok. Ale co się dzieje? A on powiedział: ‘Nie mogę ukarać twojej bufonady.’ Nie chciał ze mną pracować.”

Fragment dotyczący “Batman Forever” zaczyna się ok 55 minuty.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „Jim Carrey wyjaśnia dlaczego na planie “Batman Forever” nie dogadywał się Tommy Lee Jonesem

Premiera filmu "Joker" za
dni
9
8
godzin
1
8
minut
0
2
sekund
5
1
Kalendarium
Galeria
ttgvstt-starfires ttgvstt-splitscreen ttgvstt-robins-tebow ttgvstt-cyborgs pennyworth d9to9_tvuaamker