Galeria
twow_cvr_us 274_CPT_DoverDocks_EXT-Trai.JPG 237_CPT_INT-TurkeyBombFacto.JPG 237_CPT_INT-TurkeyBombF(2).JPG 222_CPT_EXT-VeldTownSquare_.JPG 208_CPT_INT-LondonPub_Night.JPG

Jim Carrey jako RiddlerJim Carrey wystąpił ostatnio w programie radiowym Howarda Sterna i odniósł się do plotek na temat swojej współpracy z Tommy Lee Jonesem na planie „Batman Forever”, która nie układała się najlepiej. Przed wspólnym występem w filmie Joela Schumachera doszło do box office’owego pojedynku wcześniejszych produkcji obu aktorów. „Głupi i głupszy” Carreya okazał się wielkim kasowym przebojem, a „Cobb” Tommy Lee Jonesa nawet nie trafił do szerokiej dystrybucji i przyniósł wpływy niewiele przekraczające 1 mln dolarów.

„Naprawdę nie mogłem doczekać się pracy z Tommym, ale był trochę zrzędliwy. Sądzę, że był trochę wkurzony, bo „Głupi i głupszy” mieli premierę w ten sam weekend co jego film ‚Cobb’. ‚Cobb’ był ambitnym projektem, który się nie udał, i to go wkurzyło.”

„Wszedłem do restauracji w nocy przed naszą wielką sceną w kryjówce Riddlera i [Tommy tam był]. Podszedłem się przywitać i krew odpłynęła z jego twarzy, w taki sposób, że zdałem sobie sprawę, że to przeze mnie. Wstał, trochę się trząsł, przytulił mnie i powiedział: ‚Nienawidzę cię. Naprawdę cię nie lubię.’ A ja na to: ‚Wow, ok. Ale co się dzieje? A on powiedział: ‚Nie mogę ukarać twojej bufonady.’ Nie chciał ze mną pracować.”

Fragment dotyczący „Batman Forever” zaczyna się ok 55 minuty.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź Jim Carrey wyjaśnia dlaczego na planie „Batman Forever” nie dogadywał się Tommy Lee Jonesem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
0
4
godzin
0
1
minut
3
1
sekund
1
9
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman Forever"

Forum
Już wkrótce
  • Gotham 3x20 - 29 maja 2017,
  • Amerykańska Liga Sprawiedliwości: Sprawiedliwość, część 2 (WKKDC) - 31 maja 2017,
  • Gotham 3x21 - 05 Cze 2017,
  • Gotham 3x22 - 05 Cze 2017,
Komiksowe Top 5