Forum
Już wkrótce
  • Nowa Granica, część 1 (WKKDC) - 02 maja 2018,
  • Gotham 4x20 - 03 maja 2018,
  • Nowa Granica, część 2 (WKKDC) - 16 maja 2018,
  • Liga Sprawiedliwości – Ponadczasowi, tom 3 - 17 maja 2018,

Jim Carrey jako RiddlerJim Carrey wystąpił ostatnio w programie radiowym Howarda Sterna i odniósł się do plotek na temat swojej współpracy z Tommy Lee Jonesem na planie “Batman Forever”, która nie układała się najlepiej. Przed wspólnym występem w filmie Joela Schumachera doszło do box office’owego pojedynku wcześniejszych produkcji obu aktorów. “Głupi i głupszy” Carreya okazał się wielkim kasowym przebojem, a “Cobb” Tommy Lee Jonesa nawet nie trafił do szerokiej dystrybucji i przyniósł wpływy niewiele przekraczające 1 mln dolarów.

“Naprawdę nie mogłem doczekać się pracy z Tommym, ale był trochę zrzędliwy. Sądzę, że był trochę wkurzony, bo “Głupi i głupszy” mieli premierę w ten sam weekend co jego film ‘Cobb’. ‘Cobb’ był ambitnym projektem, który się nie udał, i to go wkurzyło.”

“Wszedłem do restauracji w nocy przed naszą wielką sceną w kryjówce Riddlera i [Tommy tam był]. Podszedłem się przywitać i krew odpłynęła z jego twarzy, w taki sposób, że zdałem sobie sprawę, że to przeze mnie. Wstał, trochę się trząsł, przytulił mnie i powiedział: ‘Nienawidzę cię. Naprawdę cię nie lubię.’ A ja na to: ‘Wow, ok. Ale co się dzieje? A on powiedział: ‘Nie mogę ukarać twojej bufonady.’ Nie chciał ze mną pracować.”

Fragment dotyczący “Batman Forever” zaczyna się ok 55 minuty.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „Jim Carrey wyjaśnia dlaczego na planie “Batman Forever” nie dogadywał się Tommy Lee Jonesem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NA DVD, BLU-RAY i 4K OD
4 KWIETNIA
Kalendarium
Galeria
gotham-420a_011 gotham-420a_010 gotham-420a_009 gotham-420a_008 gotham-420a_007 gotham-420a_006