Forum
Już wkrótce
 • "Mroczny rycerz" w TVN7 - 21 Wrz 2019, 16:50
 • Pennyworth 1x09 - 22 Wrz 2019,
 • "Scooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszaki" w CN - 22 Wrz 2019, 08:30
 • "Mroczny rycerz powstaje" w TVN7 - 22 Wrz 2019, 21:00

"The Dark Knight Returns"AKTUALIZACJA – Serwis Comic Book Resources potwierdza informacje Bleeding Cool opierając się na swoich źródłach będących blisko omawianej sprawie.

Powrót Mrocznego Rycerza” to jeden z najważniejszych komiksów w historii Batmana, który nie tylko zrewolucjonizował samą postać, ale także sam rynek w latach 80. Słynne dzieło Franka Millera doczekało się po 15 latach niezbyt dobrze przyjętej kontynuacji “Mroczny Rycerz Kontratakuje”, a teraz wedle doniesień Bleeding Cool, w planach jest kolejna część, która ma zamknąć całą historię w trylogii.

Roboczo nazwany “Dark Knight 3” ma zostać napisany przez Franka Millera oraz Scotta Snydera, obecnego scenarzystę serii “Batman”. Historia ma skupić się na dorosłej Carrie Kelley, która będzie szukała zastępcy dla swojej roli obrońcy Gotham City. DC Comics zastanawia się nad wydaniem historii w kilku seriach (na wzór “Before Watchmen”) z różnymi rysownikami, takimi jak Greg Capullo, Jim Lee, Andy Kubert, czy też Marc Silvestri. Sam Snyder jednak wolałby stworzyć jedną serię, z jednym rysownikiem, gdzie faworytem ma być Sean Murphy, który ilustruje inną serie scenarzysty – “The Wake”.

Źródło: Bleeding Cool

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 odpowiedzi na „Plotka: Frank Miller oraz Scott Snyder pracują nad 3 częscią sagi “Dark Knight”

 • Krzyżowiec pisze:

  Pisanie trzeciej części nie ma sensu, ponieważ #4 miniserii DKR można uznać za zakończenie historii. DKSA jest tak beznadziejnym komiksem, że nawet nie ma powodu żeby de facto mówić o nim jako o kontynuacji i nie ma nic z poprzedniego dzieła Millera ani kreski ani klimatu. Rzekoma trzecia część to już lekka przesada i rodzi się pytanie – po co? dla kasy, fejmu? nie widzę potrzeby żeby ta”rzekoma trzecia część” została opowiedziana. Jako fan powrotu mrocznego rycerza uznaję ten komiks za jedyny początek i koniec, bez potrzeby wyjaśnienia co było dalej.

 • kangur pisze:

  A ja muszę przyznać, że jestem zainteresowany. Taka współpraca mogła by wyjść Millerowi na dobre. Choć może rzeczywiście lepiej było by napisać jakiś inny elseworlds. Z rysowników najlepszy wybór to Murphy, aczkolwiek ja wolałbym Millerowskie rysunki w stylu TDKR.

 • venom pisze:

  ja również jestem na tak. Szczególnie po słabym “Kontratakuje” warto napisać coś nowego. Pomysł na dorosłą Carrie jest kapitalny !

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
2
godzin
1
8
minut
3
1
sekund
5
5
Kalendarium
Sonda

Wrażenia po ostatecznym zwiastunie “Jokera”

 • Jest extra! (48%, Głosów: 46)
 • Dobry, chcę więcej (25%, Głosów: 24)
 • Cały czas mam wątpliwości (12%, Głosów: 11)
 • Nic dobrego z tego nie będzie (8%, Głosów: 8)
 • Niezły, ale czegoś brakuje (6%, Głosów: 6)

Głosujących: 95

Galeria
ee6arh4wkait9oy ee10yczu8aaw8hp ee10ycxvuaawse3 edn72ngxsaaa4qk eevlk3dxoaazaqw joker-poster
Komiksowe Top 5