Forum
Już wkrótce
 • Batman/Flash – Przypinka - 19 Wrz 2018,
 • Harley Quinn – Krwiste mięso, tom 3 - 19 Wrz 2018,
 • Liga Sprawiedliwości – Niekończąca się walka, tom 4 - 19 Wrz 2018,
 • Batman: Mroczny Rycerz – Rasa Panów - 19 Wrz 2018,

Suicide SquadChociaż część obsady “Suicide Squad” jest już znana, to cały czas do obsadzenia pozostaje rola Ricka Flaga oraz kilka innych. Serwis Joblo podzielił się najnowszymi doniesieniami na ten temat oraz informacjami dotyczącymi poszczególnych bohaterów (możliwe SPOILERY).

Kandydatem do zastąpienia Toma Hardy’ego jest Karl Urban, który brany jest również pod uwagę przez studio do roli w “Aquamanie” (prawdopodobnie chodzi o rolę Ocean Master), ale to zależy od scenariusza, który zostanie wybrany. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami w filmie pojawi się Rick Flag senior i do tej roli brani są pod uwagę Ed Harris i Max Martini.

W filmie mamy zobaczyć również Thinkera. Rolę tę odrzucił jednak Geoffrey Rush. Pojawić się ma również generał Sam Lane, czyli ojciec Lois Lane i to właśnie według nowych doniesień ta rola ma przypaść Gary’emu Sinise.

W “Suicide Squad” nie zabraknie również Deathstroke’a i pierwszym kandydatem jest Joe Manganiello, ale pod uwagę brany jest również Jason Clarke. Jeśli chodzi o fabułę, to Deathstroke ma być zabójcą do wynajęcia, który rywalizuje z Suicide Squad.

Joker ma mieć ciało pokryte bliznami po licznych starciach z Batmanem. Wszyscy się go boją, a ten doskonale manipuluje innymi ludźmi.

Enchantress, którą zagra Cara Delevingne, ma mieć wielką moc i ma odegrać znaczącą rolę w zamieszkach w więzieniu w finale filmu.

Batman wspominany jest w scenariuszu, a nawet pojawia się na materiałach video oglądanych przez Amandę Waller, ale pojawienie się w filmie Bena Afflecka zależne jest od jego harmonogramu.

Źródło: Joblo

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „Kolejne plotki o kandydatach do ról w “Suicide Squad”

 • Mr. ?? pisze:

  Karl był dobry jako Dreed może to on powinien grać Deathstroke
  Jeśli idzie o aktorów to Travis Fimmel, Clive Standem, Gustaf Skarsgard, Manu Bennett, Liam Mclntyre, August Diehl, James Badge Dale w Pacyfiku wypadł dobrze chociaż w IM3 był słaby ale to wina beznadziejnego scenariusza :).

"Młodzi Tytani: Akcja! Film"
w kinach od
10.08.2018


Premiera filmu "Joker" za
dni
3
7
9
godzin
0
5
minut
3
8
sekund
2
3
Sonda

Która postać z uniwersum Batmana powinna otrzymać własny serial?

 • Jason Todd (Red Hood) (36%, Głosów: 66)
 • Batmobil (26%, Głosów: 47)
 • Selina Kyle (Catwoman) (13%, Głosów: 24)
 • Jean-Paul Valley (Azrael) (12%, Głosów: 21)
 • Barbara Gordon (Batgirl) (7%, Głosów: 12)
 • Damian Wayne (Robin) (7%, Głosów: 12)

Głosujących: 182

Kalendarium
Galeria
41466537 titans_team robins_2 robins_1 titans_1x02_022 titans_1x02_021