Nightwing #1Stacja TNT przygotowuje serial bazujący na serii komiksowej “Teen Titans”. Głównym bohaterem będzie Dick Grayson, który porzuca wspólną działalność z Batmanem i przenosi się do Bostonu, gdzie pracuje jako detektyw w policji. Według doniesień serwisu Nerdist oprócz Nightwinga, w gronie superbohaterów znajdą się również:

  • Barbara Gordon – dawniej Batgirl, a obecnie poruszająca się na wózku inwalidzkim hakerka Oracle.
  • Hawk i Dove – w wersji serialowej będzie to prawdopodobnie para Hank Hall/Dawn Granger.
  • Raven/Rachel Roth oraz Starfire – o wersjach tych bohaterek nie wiadomo wiele, gdyż mają się pojawić dopiero pod koniec pilotowego odcinka.

W scenariuszu pilotowego odcinka nie ma żadnej wzmianki o popularnych członkach Teen Titans, Beast Boyu/Changeling lub Cyborgu. Jednak nie wykluczone, że w kolejnych odcinkach pojawią się nowi superbohaterowie.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

W żadnym wypadku niech tego nie łączą z produkcjami CW tylko z DCCU.
I oby maksymalnie było 12 odcinków, bo 20+ jak w przypadku Arrowa powoduje zbyt dużą ilość słabych zapychających odcinków i dodawane niepotrzebnych wątków fabularnych.

Najlepiej żeby z niczym tego nie łączyli.

Widzę, że niektórzy nieogarnianą, ale niech DCCU pozostanie DCCU czyli DC CINEMATIC universe, a nie jakąś kinowo-telewizyjną hybrydą jak u Marvela.

oby to połączyli z Arrowem i Flashem i trzymali to pod szyldem serialowego universum DC.

Heh nieźle kolejny serial, oczywiście będzie to serial z aktorami, a nie jakaś animacja? 😛

qubasa

Normalnie bym się zgodził ale nie w przypadku gdy wykorzystują Nightwinga i Barbarę których chciał bym ujrzeć na dużym ekranie.

już za:
dni
4
9
7
godzin
0
0
minut
0
8
sekund
4
4
Kalendarium
Galeria
batman-death-in-the-family-014 batman-death-in-the-family-013 batman-death-in-the-family-012 pennyworths2 batman-death-in-the-family-011 batman-death-in-the-family-010
Komiksowe Top 5