Galeria
274_CPT_DoverDocks_EXT-Trai.JPG 237_CPT_INT-TurkeyBombFacto.JPG 237_CPT_INT-TurkeyBombF(2).JPG 222_CPT_EXT-VeldTownSquare_.JPG 208_CPT_INT-LondonPub_Night.JPG 000_CPT_Themyscira_Landscap.JPG

Suicide Squad #7Will Smith i Margot Robbie są obecni zajęci promocją swojego wspólnego filmu „Focus”, dlatego dziennikarze mają okazję na poruszenie kwestii „Suicide Squad”. Z najnowszego wywiadu z aktorami dowiadujemy się, że reżyser filmu, David Ayer, mimo swojej aktywności na Twiterze, trzyma wszystko w tajemnicy. Aktorom udostępnia tylko fragmenty i wybrane szkice, dlatego sami jeszcze nie wiedzą jakie relację łączyć będą Deadshota i Harley.


Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 Odpowiedzi na Will Smith i Margot Robbie o tym jak David Ayer trzyma wszystko w tajemnicy

 • ff powiedział:

  Czeka nas zasyp komiksowych ekranizacji. Jak dobrze pójdzie nawet Spider-Man załapie się w końcu do planowanych kolejnych Avengersów po tym jak Sony dogadało się z Marvelem. Szkoda tylko, że po raz kolejny zaserwują tą całą genezę o „wielkiej sile i odpowiedzialności”;P Oby tylko ten cały karnawał tych DC/Marvelowych superprodukcji nie był aż tak całkiem odmóżdżający, chociaż wiadomo kategoria PG-13 zapewne zrobi w tym temacie swoje :roll: A tak propos „Suicide Squad”-nie jestem szczególnie fanem tego aktora, ale Adrien Brody mógłby być naprawdę niezłym Jokerem, przynajmniej z wyglądu… Czy ktoś go brał pod uwagę?

  • papa_smerf powiedział:

   W przypadku Spider-mana nie będzie kolejnego originu, ale planowany wybór młodego aktora oznacza, że nawet bez opowiadania historii jego narodzin, dostaniemy poniekąd to samo co wcześniej: łącznie z wałkowanym ciągle Osbornem.

   Brody? Oczywiście, że by się nadał. Ciekawe co brali pod uwagę włodarze WB dobierając aktora. Raczej Oskar nie był obowiązkowy skoro ich pierwszym pomysłem był Gosling.

 • Mr. ?? powiedział:

  Mogli umieścić w SS Black Manta i nie było by kłopotu ze Smithem.
  Co do Spider-Mana to może tym razem okaże się że Peter zyskał moce dzięki eksperymentom jakiegoś naukowca typu Stromm, Warren, Zola :).
  Może dobrze że Marvel nie odzyskał X-Menów bo też był by restart na dodatek mogło by być z dużą dawką głupiego humoru jak Thor 2 czy IM3 i 2.

 • ff powiedział:

  Humor jak humor-wiadomo, że całkiem na serio nie da się opowiadać o tych wszystkich „facetach w rajtuzach” 😉 Mimo wszystko „The Amazing Spiderman” 1 i 2 wydaje się dużo bardziej „sucharowaty” pod względem dowcipu i to właśnie chyba głównie przez próbę „uszczęśliwiania na siłę” targetu PG-13. Ale mam nadzieję, że w scenariuszach tych przyszłych ekranizacji będzie choć trochę więcej suspensu. Jakkolwiek to tylko kino rozrywkowe w dodatku trzaskane hurtowo, w każdej tego typu produkcji powinno być trochę więcej intrygi. Powiedzmy, że co najmniej tyle ile w drugiej części „Kapitana Ameryki”. Inaczej formuła „zabili go i uciekł” może się za szybko wyczerpać :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
0
6
godzin
0
5
minut
1
1
sekund
0
8
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman Forever"

Forum
Już wkrótce
 • "Kobieta Kot" w TVN - 28 maja 2017, 00:55
 • Gotham 3x20 - 29 maja 2017,
 • Amerykańska Liga Sprawiedliwości: Sprawiedliwość, część 2 (WKKDC) - 31 maja 2017,
 • Gotham 3x21 - 05 Cze 2017,
Komiksowe Top 5