Forum
Już wkrótce
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 20 Mar 2019, 16:35
 • Gotham 5x10 - 21 Mar 2019,
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO2 - 21 Mar 2019, 06:00
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO2 - 21 Mar 2019, 21:35

Suicide Squad #7Will Smith i Margot Robbie są obecni zajęci promocją swojego wspólnego filmu “Focus”, dlatego dziennikarze mają okazję na poruszenie kwestii “Suicide Squad”. Z najnowszego wywiadu z aktorami dowiadujemy się, że reżyser filmu, David Ayer, mimo swojej aktywności na Twiterze, trzyma wszystko w tajemnicy. Aktorom udostępnia tylko fragmenty i wybrane szkice, dlatego sami jeszcze nie wiedzą jakie relację łączyć będą Deadshota i Harley.


Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 odpowiedzi na „Will Smith i Margot Robbie o tym jak David Ayer trzyma wszystko w tajemnicy

 • ff pisze:

  Czeka nas zasyp komiksowych ekranizacji. Jak dobrze pójdzie nawet Spider-Man załapie się w końcu do planowanych kolejnych Avengersów po tym jak Sony dogadało się z Marvelem. Szkoda tylko, że po raz kolejny zaserwują tą całą genezę o “wielkiej sile i odpowiedzialności”;P Oby tylko ten cały karnawał tych DC/Marvelowych superprodukcji nie był aż tak całkiem odmóżdżający, chociaż wiadomo kategoria PG-13 zapewne zrobi w tym temacie swoje 🙄 A tak propos „Suicide Squad”-nie jestem szczególnie fanem tego aktora, ale Adrien Brody mógłby być naprawdę niezłym Jokerem, przynajmniej z wyglądu… Czy ktoś go brał pod uwagę?

  • papa_smerf pisze:

   W przypadku Spider-mana nie będzie kolejnego originu, ale planowany wybór młodego aktora oznacza, że nawet bez opowiadania historii jego narodzin, dostaniemy poniekąd to samo co wcześniej: łącznie z wałkowanym ciągle Osbornem.

   Brody? Oczywiście, że by się nadał. Ciekawe co brali pod uwagę włodarze WB dobierając aktora. Raczej Oskar nie był obowiązkowy skoro ich pierwszym pomysłem był Gosling.

 • Mr. ?? pisze:

  Mogli umieścić w SS Black Manta i nie było by kłopotu ze Smithem.
  Co do Spider-Mana to może tym razem okaże się że Peter zyskał moce dzięki eksperymentom jakiegoś naukowca typu Stromm, Warren, Zola :).
  Może dobrze że Marvel nie odzyskał X-Menów bo też był by restart na dodatek mogło by być z dużą dawką głupiego humoru jak Thor 2 czy IM3 i 2.

 • ff pisze:

  Humor jak humor-wiadomo, że całkiem na serio nie da się opowiadać o tych wszystkich “facetach w rajtuzach” 😉 Mimo wszystko “The Amazing Spiderman” 1 i 2 wydaje się dużo bardziej “sucharowaty” pod względem dowcipu i to właśnie chyba głównie przez próbę “uszczęśliwiania na siłę” targetu PG-13. Ale mam nadzieję, że w scenariuszach tych przyszłych ekranizacji będzie choć trochę więcej suspensu. Jakkolwiek to tylko kino rozrywkowe w dodatku trzaskane hurtowo, w każdej tego typu produkcji powinno być trochę więcej intrygi. Powiedzmy, że co najmniej tyle ile w drugiej części “Kapitana Ameryki”. Inaczej formuła “zabili go i uciekł” może się za szybko wyczerpać :/

Premiera filmu "Joker" za
dni
1
9
8
godzin
2
0
minut
2
1
sekund
2
4
Kalendarium
Galeria
bvstmnt-4k-3d gotham-season-5-ep-09-23 gotham-season-5-ep-09-22 gotham-season-5-ep-09-21 d1drxqnu0aacncl d1bsnawvyaaeu5o