Forum
Już wkrótce
 • JLA: Siła wyższa (WKKDC) - 26 Gru 2018,
 • Gotham 5x01 - 03 Sty 2019,
 • Suicide Squad – Ziemianie w ogniu, tom 4 - 23 Sty 2019,

Batman i Batmobil z "Batman v Superman: Dawn of Justice"Kwestią czasu było, zanim w sieci pojawi się amatorskie nagranie pełnego zwiastuna filmu Zacka Snydera po wycieku jego fragmentu. Pierwszy trailer już jest dostępny online – oczywiście, w słabej jakości. Niecierpliwych zapraszamy prędko do rozwinięcia wpisu. Wedle nowych doniesień, w poniedziałek rano czasu Amerykańskiego, Snyder opublikuje pierwszy plakat filmu, a na pokazach zwiastuna w kinach IMAX zostanie pokazany rozszerzony trailer. Zwykła wersja zapowiedzi trafi online dopiero we wtorek.

Źródło: Indie Revolver

PRZECZYTAJ TAKŻE:

16 odpowiedzi na „Pełny trailer “Batman v Superman: Dawn of Justice” wyciekł do sieci

 • F4 pisze:

  Genialny głos Batmana!

 • Dagger Raven pisze:

  Głupie flety, co za banda niedoj@#$ skur@$!#!$!@%, nie można się było wstrzymać do poniedziałku z trailerem w dobrej jakości? Nie no bo po co. Pierdziele nie oglądam.

  • Ravager pisze:

   Po pierwsze trochę grzeczniej bo nie jesteś na forum wykop ani glamrap. Po drugie nie oglądałeś to twoja sprawa więc się nie bulwersuj. Po trzecie jak pisze powyżej na pokazach zwiastuna w kinach IMAX zostanie pokazany rozszerzony trailer więc nie jest to pełna wersja. Po czwarte tego nagrania już nie ma.

   • Ado pisze:

    Skąd info że będzie rozszerzony trailer? już dostaliśmy w sumie długi 2 minutowy trailer.

 • Muk pisze:
 • Snacky pisze:

  Fajny, trochę motywów z Dark Knight Returns, ale to tylko na plus 🙂 Tylko nie rozumiem skąd taka agresja. To tylko trailer i mogę go oglądać jak chce. Chcesz oglądaj, nie to nie, nie musisz innych obrażać, chyba że chodziło ci o tych co to wypuścili. We wtorek zobaczę sobie w lepszej, a na film i tak do kina pewnie pójdę. Kiedyś się na porysowanym VHS oglądało i klimat i tak był. Teraz jest HD, a filmy do dupy, chociaż czasem się coś znajdzie. Początkowo sceptycznie do tego podchodziłem, ale może coś z tego będzie. Poczekamy, zobaczymy.

 • Yave pisze:

  No miałem wytrzymać, miałem nie oglądać… ale obejrzałem. I to kilka razy! Super! Głos Gacka po prostu miazga! Szkoda, że się obraz rozmazał akurat jak Afflecka pokazywali ;P Ale bardzo mi się podoba ten cały mrok i taki ciężki klimat, super że od Marvela leci taka wesołość momentami, tu najwidoczniej będzie jeszcze poważniej niż u Nolana, więc komiksowymi filmami będziemy się mogli na wszystkie możliwe sposoby cieszyć 😛 😛

  • Kredo Zabójcy pisze:

   Głosu Kevina Conroya i tak nikt nie przebije. Drugi w kolejności będzie Bruce Greenwood za genialny występ w Batman: Under the Red Hood.

   • Yave pisze:

    Pewnie że nie, są rzeczy, z którymi po prostu się nie rywalizuje. Tak samo jak Leto raczej nie będzie się starał pobić Hamilla, tylko stworzyć coś własnego, unikatowego. I bardzo dobrze.

  • Grifter pisze:

   ha miałem tak samo. Poczekam z trailerem i zobaczę go kiedyś w kinie, tak samo jak nowy trailer Star Warsów, no ale nic, nie wytrzymałem ani z jednym ani z drugim.
   Co zaś się tyczy samego trailera, to, no sam nie wiem, dziwny, i trochę mi zalatuje Batmanem i Robinem. To pewnie przez tą statuę w 0:43 i tych pomalowanych ludzi za Supermanem.

 • Dagger Raven pisze:

  Po pierwsze to się tak nie gorączkuj bo sobie krzywdę zrobisz stróżu forum. Myślałeś że o kim ja mówię? O redaktorach tego portalu? A czemu oni byli by winni? Temu że robią swoje i informują o tym co się dzieje w świecie Batmana? Po drugie: tak chodzi mi o to, że ktoś to nagrał i wrzucił i stąd moja irytacja bo po cholere reżyserowie, producenci i PR-owcy mają się starać nas zaskakiwać i budować hype zdawkowymi informacjami, skoro zaraz jakiś haker coś wyciągnie z otzałem, ktoś zrobi zdjęcie itd. psujac całą zabawę? To teraz przyznam się bez bicia więc można mnie objechać teraz do woli: wymiękłem, obejrzałem i będę oglądał do poniedziałku po czym zacznę oglądać w lepszej jakości. Można zaczynać.

 • snacky pisze:

  Wcale nie mam zamiaru Cię jechać 🙂 Jak napisałem jeśli to wymierzone było w osoby odpowiedzialne za przeciek to trochę się z tobą zgadzam, bo jakby nie było to jest wykorzystanie treści wbrew twórcom. Początkowo myślałem, że skierowane to było do tych co zobaczyli tą gorszą wersję zwiastuna i dlatego napisałem że mam prawo zdecydować czy chce to oglądać czy nie. A zresztą mi się podoba zwiastun, myślę, że tobie też, a ta gadka trochę bez sensu się zrobiła. Zamiast się cieszyć tylko kwas. Pozdrawiam, trzymaj się 🙂

 • Dagger Raven pisze:

  No dokładnie. Radujmy się albowiem chwila jest szczęśliwa.

 • Karanta pisze:

  I ten głos Jerremy Irons’a w tle… uwielbiam i poznam wszędzie 😈

 • Mary pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=hk9dXG4fMw8

  Animowany i tak lepszy 😀

Premiera filmu "Joker" za
dni
2
9
3
godzin
0
3
minut
3
8
sekund
1
2
Kalendarium
Galeria
titans-season-1-ep-10-09 titans-season-1-ep-10-08 titans-season-1-ep-10-07 titans-season-1-ep-10-06 titans-season-1-ep-10-05 titans-season-1-ep-10-04