Galeria
Wonder Woman gotham-305_scn3_jn1008_hires2 gotham-305_scn1_jn0668_hires2 gotham-305_scn1_jn0613_hires2 gotham_306_015 gotham_306_014

"Batman v Superman: Dawn of Justice"Podczas tegorocznego Comic-Conu w San Diego zaprezentowano zwiastuny nowych filmów z bohaterami DC Comics, „Batman v Superman: Dawn of Justice” i „Suicide Squad”, ale oprócz tego podczas panelu WB zdradzono kilka interesujących faktów.

Najwięcej dotyczyło oczywiście filmu Zacka Snydera. Podczas panelu obecni byli Holly Hunter, Gal Gadot, Jesse Eisenberg, Amy Adams, Henry Cavill i Ben Affleck oraz Jeremy Irons.

Chociaż filmem „Batman v Superman: Dawn of Justice” Zack Snyder oddaje hołd „The Dark Knight Returns” Franka Millera, to cała historia do której scenariusz przygotował Chris Terrio to zupełnie inna opowieść.

Jedna z najciekawszych informacji dotyczy położenia Gotham City i Metropolis, w filmie będą to siostrzane miasta jak San Francisco (Metropolis) i Oakland (Gotham).

Jeremy Irons przyznał, że w porównaniu do Alfreda Michaela Caine’a jego postać wiernego lokaja będzie trochę inna.

„Ona ma siłę superbohatera, ale równocześnie jest kochająca, wyrafinowana, i ma dużo inteligencji emocjonalnej”, powiedziała o Wonder Womanam Gal Gadot.

Ben Affleck wspomniał, że do przyjęcia roli Batmana, przekonały go słowa Zacka Snydera, który twierdził że jest idealny do tej roli, bo w tej wersji bohater jest starszy i poniekąd wypalony. Ben przytoczył też anegdotę o tym, jak Christian Bale dał mu radę, aby w nowym kostiumie Batmana była możliwość wysikania się.

Mechaniczny strój Batmana nie zwiększa jego siły, ale przede wszystkim pełni funkcję ochronną.

Podczas panelu „Suicde Squad” nie było pytań, ale na scenie pojawił się również David Ayer, który po tym jak stwierdził, że DC ma najlepszych złoczyńców, przedstawił praktycznie cały skład drużyny, zabrakło tylko Jareda Leto. Will Smith zapewnił, że za rok ekipa „Suicide Squad” powróci do San Diego.

Z innych informacji dotyczących kinowego uniwersum DC Comics, ujawniono, że tytuł nowego filmu z Green Lanternem, „Green Lantern Corps”. Zaprezentowany grafiki koncepcyjne przedstawiające Flasha, Cyborga.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 Odpowiedzi na SDCC 2015: panele „Batman v Superman: Dawn of Justice” i „Suicide Squad”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *"BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE"


NA BLU-RAY I DVD
OD 17 SIERPNIA


"SUICIDE SQUAD"
JUŻ W KINACH!
Kalendarium
Forum
Już wkrótce
  • "Liga Sprawiedliwości: Bogowie i Potwory" w HBO3 - 23 Paź 2016, 16:05
  • Gotham 3x06 - 24 Paź 2016,
  • "Liga Sprawiedliwości: Bogowie i Potwory" w HBO3 - 24 Paź 2016, 09:15
  • "Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy" w HBO2 - 27 Paź 2016, 13:00
Komiksowe Top 5