Liga Sprawiedliwości: Tron AtlantydyW styczniu premierowo na kanale HBO będzie można obejrzeć dwa filmy animowane z Batmanem: “Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy” oraz “LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro”.

“Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy” – premiera 16 stycznia o godzinie 15:15

Superman, Batman, Wonder Woman i inni superbohaterowie z universum wydawnictwa DC Comics muszą stawić czoła armii wojowniczych Atlantów.

Arthur Curry nie potrafi poradzić sobie ze śmiercią ojca. Niespodziewanie dowiaduje się prawdy o swojej rodzinie – jest spadkobiercą wywodzących się z Atlantydy wojowników, potężnym Aquamanem. Musi teraz wypełnić przeznaczenie. Sytuację komplikuje fakt, że armia Atlantów rozpoczyna inwazję na miasta Gotham i Metropolis. Naprzeciwko nich stają superbohaterowie zamieszkujący te miasta. Aquaman musi sam zdecydować, po której stronie się opowiedzieć. Nowy pełnometrażowy film animowany o przygodach grupy tworzonej przez najsłynniejszych komiksowych herosów wywodzących się z publikacji wydawnictwa DC Comics. Tym razem na pierwszy plan wybija się historia Arthura Curry’ego, który staje się superbohaterem Aquamanem. Dopracowany pod względem technicznym obraz porywa dynamiczną fabułą, świetnym rysunkiem postaci oraz efektownymi scenami walk. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku. Film wyreżyserował Ethan Spaulding, twórca takich animacji jak Awatar: Legenda Aanga czy Batman: Atak na Arkham.

"LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro"“LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro” – premiera 9 stycznia o godzinie 15:45

Demoniczna siła doprowadza do zniszczenia świata Bizarro. Ten przenosi się na Ziemię i z pomocą Ligi Sprawiedliwości próbuje stawić czoła złu.

Bizarro to sobowtór Supermana z rzeczywistości alternatywnej. Gdy jego świat zostaje zniszczony przez demoniczną siłę, Bizarro przenosi się na Ziemię. Tworzy tu Ligę Bizarro, w której skład wchodzą postaci będące alter ego superbohaterów – Wonder Woman, Zielonego Szerszenia czy Cyborga. Chce razem z nimi stawić czoła złu i odzyskać swój świat. Kolejny film animowany o przygodach grupy tworzonej przez najsłynniejszych komiksowych superbohaterów wywodzących się z publikacji wydawnictwa DC Comics. Tym razem herosi przedstawieni są w postaci ludzików LEGO, co w połączeniu z wartką fabułą i dużą dawką sytuacyjnego humoru gwarantuje znakomitą rozrywkę. Pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku będzie też świetną zabawą dla tych, którzy dopiero zaczynają zdobywać wiedzę o komiksie. Film wyreżyserował Brandon Vietti, znany z obrazu Batman w cieniu Czerwonego Kaptura.

Źródło: HBO.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
5
9
godzin
1
2
minut
4
9
sekund
5
4

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
0
8
godzin
1
2
minut
4
9
sekund
5
4
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

  • Zapowiada się obiecująco (29%, Głosów: 30)
  • Może być dobrze, ale pewności nie ma (29%, Głosów: 30)
  • Wow, na to czekałem/am (22%, Głosów: 22)
  • Tego filmu nic nie uratuje (15%, Głosów: 15)
  • Jest gorzej niż w wersji kinowej (5%, Głosów: 5)

Głosujących: 102

Kalendarium
Galeria
ev-rilxuuamywx ev5ie2cvoai8s1t evz7befwgai-jt9 evxdolzxmaedpaf evxdolhxmamb1i2 evu1upduuaqevx_
Komiksowe Top 5