Galeria
gotham-322_013 gotham-322_012 gotham-322_011 gotham-322_010 gotham-322_009 gotham-322_008

Po wielu nieoficjalnych doniesieniach, nareszcie poznaliśmy więcej informacji o kolejnej kreskówce skupiającej się na Lidze Sprawiedliwości!

„Justice League Action”, którego dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, będzie składać się z 11-minutowych odcinków. Opis dostarczony przez Cartoon Network przedstawia się następująco:

Batman, Superman oraz Wonder Woman stoją na czele najlepszych bohaterów DC Comics przeciwko ich największym przeciwnikom w przygodach pełnych akcji, zabawy i nieustającym dreszczyku emocji. Każdy z 11-minutowych odcinków zabierze swoich widzów od razu w wir wydarzeń. Niezależnie, czy zadaniem jest uratowanie Ziemi, zmierzenie się z najeźdźcami z kosmosu, czy walka z magią, ciągle zmieniający się zespół Ligi Sprawiedliwości jest gotowy na wszystko.

Do roli Batmana oraz Jokera powrócą kolejno Kevin Conroy oraz Mark Hamill. Wśród innych aktorów znaleźli się James Woods (Lex Luthor) oraz Diedrich Bader (Booster Gold, wcześniej podkładał głos Batmanowi w „Batman: The Brave and the Bold”). Sam Register pełni rolę producenta wykonawczego. Producentami z kolei są Butch Lukic („Justice League”, „Batman Beyond”), Alan Burnett („Batman: The Animated Series”) oraz Jim Krieg („Green Lantern: The Animated Series”).

Grafikę w pełnych rozmiarach możecie znaleźć pod tym linkiem. Inni bohaterowie widoczni na plakacie to między innymi Green Arrow, Zatanna, Plastic Man, Shazam oraz Blue Beetle.

Źródło: Newsarama

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 Odpowiedzi na „Justice League Action” oficjalnie – powrót Kevina Conroy’a oraz Marka Hamilla do ikonicznych ról

 • arti682 powiedział:

  Chyba nici z powrotu starych animacji JL I JL Unlimited.Nie chce zapeszać ale wydaje mi się to będzie szajs.

 • Miszczu powiedział:

  Kreska wygląda po prostu brzydko. Naprawdę nie rozumiem tych tendencji do robienia coraz to brzydszych postaci w kreskówkach.
  Mimo wszystko – nie mam złego przeczucia. Ewidentnie czuć w tych concept artach kreskę Bruce Timma ( spójrzcie na te kwadratowe kształty). No i w końcu Superek nie ma majtek 😀
  Przeraża mnie też długość tych odcinków – 11 minut? :/

 • Ado powiedział:

  Będzie kupa,a szkoda.

 • Grifter powiedział:

  Biorąc pod uwagę osoby zaangażowane w projekt na pewno wyjdzie coś świetnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
0
6
godzin
2
2
minut
1
2
sekund
1
8
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman Forever"

Forum
Już wkrótce
 • "Kobieta Kot" w TVN - 28 maja 2017, 00:55
 • Gotham 3x20 - 29 maja 2017,
 • Amerykańska Liga Sprawiedliwości: Sprawiedliwość, część 2 (WKKDC) - 31 maja 2017,
 • Gotham 3x21 - 05 Cze 2017,
Komiksowe Top 5