Batman w "Batman v Superman: Dawn of Justice"Po zdjęciach z nowego numeru magazynu Empire, teraz poznajemy kolejne szczegóły o “Batman v Superman: Dawn of Justice”.

  • Deborah Snyder potwierdza, że “głos Batmana jest cyfrowo zmieniany przez urządzenie w kapturze”.
  • Złoczyńcy z którymi w przeszłości zmierzył się Batman są zamknięci w Arkham Asylum.
  • Alfred kiedy potrzeba jest kamerdynerem, ale też często jest bardziej praktyczny w czym pomaga jego doświadczenie w wojskowych operacjach specjalnych.
  • Sekwencja na pustyni rozgrywa się w fikcyjnym kraju Kahndaq i według opisu Empire jest to “istny Mad Max”. Nie wiadomo jednak czemu Bruce nękają te koszmary.
  • Zack Snyder odniósł się również do obecności w filmie ikonicznego, potężnego złoczyńcy z uniwersum DC. “Jest on w istocie siłą nie do powstrzymania. Stwarza w filmie realne zagrożenie dla świata.”
  • “Dość wcześnie dowiecie się, że Lexa interesują metaludzie”, wyjaśnia Snyder. “I to może mieć związek z pojawieniem się Wonder Woman.”
  • Dowiadujemy się również, że kiedy Wonder Woman pojawia się w filmie, to ma 5000 lat. Widziała do czego zdolni są ludzie i zrezygnowała z superbohaterstwa, dlatego ciężko jest jej do tego wrócić.

Źródła: CBM (1, 2, 3)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

5000 lat? O panie 😯

“wysłużona” trochę 😆

“Deborah Snyder potwierdza, że „głos Batmana jest cyfrowo zmieniany przez urządzenie w kapturze”.”… jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż to coś co robił Bale. 3 filmy czegoś uczą jednak 😀

Fakt, z cyfrowo zmienianym głosem – pomysł dobry.

już za:
dni
3
6
9
godzin
0
1
minut
1
0
sekund
4
0

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
8
godzin
0
1
minut
1
0
sekund
4
0
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5