Batmobil w "Batman v Superman: Dawn of Justice"W słowackim spocie “Batman v Superman: Dawn of Justice” wykorzystano nowy fragment pokazujący wyjazd Batmobila.

Do sieci trafiły także skany (nie najlepszej jakości) z nowymi zdjęciami z planu na których widać m.in. gabinet Bruce’a w Wayne Enterprises.


Cbn36gcUkAAcotb

Cbn044LUUAEa9Zo

Cbn04y1UcAAP943Źródło:
CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

11 odpowiedzi na „Nowe video z Batmobilem z “Batman v Superman: Dawn of Justice”

 • MorriS pisze:

  Daje czadu ale BATMOBILU 1989 1991 & 2002 2005 2008 NIE PRZEBIJE CHOCIAZ I TAK JEST HYBRYDA TYCH DWOCH AD.2016 ;D

  • Zwierzak pisze:

   Zgodzę się że ciężko będzie konkurować z pojazdem z 1989 roku ale proszę cię 😀 tumbler z batmobilem nie ma nic wspólnego bo to przecież mini-czołg a batmobil to super-szybka fura wzorowana na sportowych samochodach jak Lamborghini czy Bugatti.

 • Rocky Bimbołka pisze:

  @ Zwierzak
  Zarzucasz Nolanowi, że jego Tumber nie jest w ogóle batmobilem. Tak się składa, że tak samo jak Nolan zrobił z batmobila czołg miejski, tak samo 15 lat wcześniej Burton zrobił z batmobila furmułę. Oba designy były nowatorskie jak na swoje czasy, bo w komiksach pojazd ten był zwykłym retro-autem z głupimi ozdóbkami ala głowa nietoperza na przodzie.

  • Zwierzak pisze:

   Owszem Batmobil wyglądał kiedyś inaczej ale teraz wszędzie nawet w komiksach i grach robi bardziej za brykę inspirowaną pojazdami wyścigowymi a Tumbler wygląda bardziej jak pojazd przeznaczony dla wojska. Druga rzecz jest taka że Batmobil to Batmobil a Tumbler to Tumbler więc nie ma się nad czym dłużej zastanawiać.

 • LelekPL pisze:

  Za dużo CGI

 • 8 pisze:

  Tumbler – najlepszy batmobil wszech czasów.

 • MorriS pisze:

  Ok wszyscy macie po części rację Kto ma DVD całej trylogii Nolana ten zapewne wie ze do THE DARK KNIGHT RISES w dodatkach dano wspanialy dokument o wszystkich jak na razie BATMOBILACH Od komiksu przez filmy i inspiracje wypowiedzi wywiady szkice pomysly Tam jest to wszystko pieknie zebrane Ale do TUMBLERA TO CHYBA KAZDY WIEDZIEC POWINIEN ZE TO MIX HUMMERA LAMORGHINI ZATEM SPORTOWY CZOLG A projektant od ID4 Totapulos zrobil kogel mogel z wszystkich po czesci ale ponoć ma byc mega funkcyjny Czas pokaze…jak bardzo BvS Ja wciąż zalujevze świetny projekt H.R.GIGERA NIGDY NIE ZOSTAL ZREALIZOWANY DO BATMAN FOREVER

Premiera filmu "Joker" za
dni
2
2
8
godzin
1
6
minut
5
4
sekund
3
4
Kalendarium
Galeria
dztryclvsaaaufs bishoujo-catwoman_05 bishoujo-catwoman_04 bishoujo-catwoman_03 bishoujo-catwoman_02 bishoujo-catwoman_01