Forum
Już wkrótce
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 20 Lut 2019, 18:10
 • Gotham 5x07 - 21 Lut 2019,
 • "Liga Sprawiedliwości" w HBO - 21 Lut 2019, 11:05
 • "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w HBO2 - 24 Lut 2019, 21:00

Batman - Entertainment WeeklyEntertainment Weekly opublikowało wywiad z Benem Affleckiem, który opowiada o roli Batmana w “Batman v Superman: Dawn of Justice”, w tym o stracie Robina oraz o inspiracji jaką staje się dla bohatera Wonder Woman. Aktor porusza też kwestię osobnego filmu z Mrocznym Rycerzem.

“Na pewno ze strony Warner Brothers jest chęć oraz wola, aby zrobić film o Batmanie. Projekt jest w fazie rozwoju, ale teraz jestem w pełni skoncentrowany na ukończeniu ‘Live By Night’. To jest mój cel, i wydaje się, że jestem typem faceta, który koncentruje się w danym czasie na jednym filmie. Kiedy skończę pracę przy tym filmie, wtedy skupię się na moim kolejnym projekcie i zastanowię się co to będzie.”


O Robinie:
“Jest gorzko rozczarowany przeszłością, stracił tego faceta, który walczył u jego boku. Śmierć tej postaci musiała mieć na niego katastrofalny wpływ, cierpiał. Chcieliśmy aby widzowie poczuli, że wiele wycierpiał i poniósł wiele strat jeszcze przed rozpoczęciem akcji filmu.”

O Wonder Woman:
“To budzi w nim myśl, że jeśli jest ktoś taki, to może w rzeczywistości jest więcej tego typu osób. Jeśli jest więcej, to może jest jeszcze nadzieja, ale to także przeraża go, bo wtedy mogliby uczynić ludzi jeszcze bardziej bezsilnych – albo mogliby służyć po ich stronie. Musicie pamiętać, że Batman to największy detektyw na świecie, i jeśli podejrzewa, że może być ich więcej i jeśli podejrzewa, że przede wszystkim Diana może być kimś wyjątkowym to, to go inspiruje.”

Pełny wywiad z odtwórcą roli Batmana możecie przeczytać pod tym adresem.

Źródło: Entertainment Weekly

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 odpowiedzi na „Ben Affleck o stracie Robina oraz Wonder Woman a także o osobnym filmie z Batmanem

 • MorriS pisze:

  To ci Detektyw jeden ! Ale i tak wierze ze słowo ze umarł Robin bardziej chodzi ze odszedł jako ten normalny Bo Robin zwariował i stał się Jokerem Zatem BEN BATMAN ROZWALI SYSTEM !

  • Dioni pisze:

   Robin żadnym Jokerem nie jest,ile razy można powtarzać i obalać tą głupią teorię…..

   Robin może powrócić ale jako Red Hood.
   Joker stworzył Harley i tak będzie w filmie,nie Robin a Joker stworzył ją.

 • Zakrza pisze:

  Dlaczego nie mogę was wyjebać z mojego czytnika RSS? ;/

 • MorriS pisze:

  Joker stworzył HARLEY TO ZADNA NOWOSC I OCZYWISTOSC ale to ze w serialu Gotham mamy babę JOKERA to co niespodzianką ? Czy kopiowanie tematu szalonego JOKERA czy po prostu zmiana konwencji Jak w durnym serialu z lat 60 komiksach i filmie z 66 I 98 Z podtekstem gejowskiem BATMAN NIGDY GEJEM NIE BYL ZAWSZE BYL PLAYBOYEM NA KOBIETY stąd nie nawidze tego popierdolke Robina Ale zmiana konwencji ze mu się p owalilo i oszalał i stał się JOKEREM jest ciekawa i wierzę ze tam będzie w Nowym Uniwesum BVS oraz SS

  • pingoo42 pisze:

   Nie ma jak być w 100% przekonany o słuszności swojej teorii, jak do filmu jeszce trochę xD gratuluje optymizmu ale Hollywood jest za głupie na takie zawiłe zabiegi ze znanymi postaciami w tak dużym universum jakie planują stworzyć.

  • Dioni pisze:

   To nie żadna Joker baba w Gotham,w serialu bawią się robiąc z Jokera postać która inspirowała się takimi typami jak Jerome,ta babka to żaden Joker,więc nie pierdziel głupot.

   Nie ma żadnych dowodów na to że Joker to Robin więc skończ te swoje urojenia.W SS ujrzyzmy origin Harley a ten jest związany z JOKEREM nie z żadnym Robinem,nie będą tutaj kombinować i wymyślać.
   Robin jak już wróci jako RED HOOD,chyba nie słyszałeś o tej postaci….
   Nie będa budować nowego uniwersum wyskakując że Joker to nie Joker a Robin,puknij się w czoło,ta teoria tak samo głupia jak ta mówiąca że Batman to nie Batman a Deathstroke i Bale powróci jako prawdziwy Batman w BvS xD.

Premiera filmu "Joker" za
dni
2
2
5
godzin
1
9
minut
4
2
sekund
4
6
Kalendarium
Galeria
dztryclvsaaaufs bishoujo-catwoman_05 bishoujo-catwoman_04 bishoujo-catwoman_03 bishoujo-catwoman_02 bishoujo-catwoman_01