BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE - THE SOUNDTRACKDo sprzedaży trafił już soundtrack “Batman v Superman: Dawn of Justice”, ale WaterTower Music zamieściło również wszystkie utwory skomponowane przez Hansa Zimmera i Junkie XL na swoim profilu na YouTube.


PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

O jak ślicznie ułożyliście w kolejności.

BRAVO TY, BRAVO JA = B v S ❗

Niestety brakuje mi utworów z takim klimatem jak w batmanach z Keatonem. U Nolana też było chyba lepiej.

Jest rozmach i jakieś poczucie “epickości”, lecz żaden utwór nie zapada w pamięci, jak chociażby główny temat z Batmanów Burtona. Ten sam przypadek, co z VII epizodem “Star Wars”. No, nic… Poczekajmy jak wkomponuje się w film. 🙂

Akurat motywy muzyczne Batmana i Wonder Woman zapadają w pamięć. Superman też ma śliczną muzykę, ale to powtórka z MoS. Poprawny soundtrack.

“Their War Here” zapada w pamięć, to na pewno. W kilku momentach zalatuje “Man of Steel”, ale soundtrack jako całość dobry. Bez fajerwerków, ale dobry.

Po prostu czasy się zmieniają. Złota era cudownych theme się skończyła. Indiana Jones, stare Star Wars, Batman Burtona. Teraz już tak się nie komponuje. Oczywiście muzyka do bvs jest poprawna i w filmie zapewne przyprawi o ciarki na plecach, ale nie ma tu nic, co można by zanucić w drodze powrotnej do domu.

kazek a Reys Theme czy March of the Resistance ? to sa sa genialne motywy z nowych GW i zapadaja w pamiec ..

Nadmiar potasu może być groźny dla zdrowia a nawet życia. Dla twórców filmu lepiej byłoby, żeby z patosem nie było podobnie.

już za:
dni
3
6
1
godzin
0
5
minut
1
4
sekund
4
7

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
0
godzin
0
5
minut
1
4
sekund
4
7
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
ev5ie2cvoai8s1t evz7befwgai-jt9 evxdolzxmaedpaf evxdolhxmamb1i2 evu1upduuaqevx_ evpjlekxeacgisq-scaled
Komiksowe Top 5