THR_Deborah_and_Zack_Snyder_160202_THR_SNYDER0346W rozmowie z The Hollywood Reporter Zack i Deborah Snyder opowiedzieli o rozszerzonej wersji “Batman v Superman: Dawn of Justice”, która otrzymała kategorię R a także o podejściu do superbohaterskiego uniwersum.

“[Wersja DVD] jest o pół godziny dłuższa, a niektóre z tych dodatkowych scen to fragmenty, które usunęliśmy ze względu na kategorię wiekową. Powiedziałem, ‘Spokojnie, mogę je dodać do wersji reżyserskiej.’ To był materiał, który z powrotem umieściłem, a następnie, gdy [MPAA] spojrzało ponownie na filmu zareagowali ‘Och, teraz to film w kategorii R.’ I, przy okazji, to nie jest twarde R. Nie ma nagości. Jest trochę przemocy. To po prostu nowy stopień na skali.”, powiedział Zack Snyder.


Deborah Snyder odniosła się do plotek, jakoby film był przemontowywany, ze względu na reakcje po drugim zwiastunie. Twórcy żadnych zmian nie wprowadzali, a przez ostatnie miesiące trwały prace nad konwersją do 3D.

Po raz kolejny wspominano, że filozofia Warner Bros. przy tworzeniu kinowego uniwersum DC opiera się na filmowcach. Każdy z reżyserów ma swój styl i w nim kręci filmy, nikt nie narzuca by wszystkie produkcje z bohaterami DC były w tej samej tonacji. Filmowcy mają swobodę by opowiedzieć swoją historię taką, jaka powinna być. Należy jednak pamiętać, że istnieje pewna większa opowieść, którą wszyscy twórcy wspierają i nikt nie wysadzi całego uniwersum, by realizować swój pomysł.

Przy okazji poznaliśmy także epizod Zacka Snydera na planie “Wonder Woman”.

THR_Deborah_and_Zack_Snyder__78A4284

Źródło: THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe kiedy się pokarzą DVD u nas.

już za:
dni
3
6
1
godzin
1
3
minut
5
4
sekund
2
8

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
0
godzin
1
3
minut
5
4
sekund
2
8
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
evz7befwgai-jt9 evxdolzxmaedpaf evxdolhxmamb1i2 evu1upduuaqevx_ evpjlekxeacgisq-scaled 156246136
Komiksowe Top 5