Galeria
twow_cvr_us 274_CPT_DoverDocks_EXT-Trai.JPG 237_CPT_INT-TurkeyBombFacto.JPG 237_CPT_INT-TurkeyBombF(2).JPG 222_CPT_EXT-VeldTownSquare_.JPG 208_CPT_INT-LondonPub_Night.JPG

THR_Deborah_and_Zack_Snyder_160202_THR_SNYDER0346W rozmowie z The Hollywood Reporter Zack i Deborah Snyder opowiedzieli o rozszerzonej wersji „Batman v Superman: Dawn of Justice”, która otrzymała kategorię R a także o podejściu do superbohaterskiego uniwersum.

„[Wersja DVD] jest o pół godziny dłuższa, a niektóre z tych dodatkowych scen to fragmenty, które usunęliśmy ze względu na kategorię wiekową. Powiedziałem, ‚Spokojnie, mogę je dodać do wersji reżyserskiej.’ To był materiał, który z powrotem umieściłem, a następnie, gdy [MPAA] spojrzało ponownie na filmu zareagowali ‚Och, teraz to film w kategorii R.’ I, przy okazji, to nie jest twarde R. Nie ma nagości. Jest trochę przemocy. To po prostu nowy stopień na skali.”, powiedział Zack Snyder.


Deborah Snyder odniosła się do plotek, jakoby film był przemontowywany, ze względu na reakcje po drugim zwiastunie. Twórcy żadnych zmian nie wprowadzali, a przez ostatnie miesiące trwały prace nad konwersją do 3D.

Po raz kolejny wspominano, że filozofia Warner Bros. przy tworzeniu kinowego uniwersum DC opiera się na filmowcach. Każdy z reżyserów ma swój styl i w nim kręci filmy, nikt nie narzuca by wszystkie produkcje z bohaterami DC były w tej samej tonacji. Filmowcy mają swobodę by opowiedzieć swoją historię taką, jaka powinna być. Należy jednak pamiętać, że istnieje pewna większa opowieść, którą wszyscy twórcy wspierają i nikt nie wysadzi całego uniwersum, by realizować swój pomysł.

Przy okazji poznaliśmy także epizod Zacka Snydera na planie „Wonder Woman”.

THR_Deborah_and_Zack_Snyder__78A4284

Źródło: THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź Zack i Deborah Snyder o rozszerzonej wersji „Batman v Superman: Dawn of Justice” i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
0
4
godzin
1
7
minut
0
7
sekund
3
6
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "Batman Forever"

Forum
Już wkrótce
  • Gotham 3x20 - 29 maja 2017,
  • Amerykańska Liga Sprawiedliwości: Sprawiedliwość, część 2 (WKKDC) - 31 maja 2017,
  • Gotham 3x21 - 05 Cze 2017,
  • Gotham 3x22 - 05 Cze 2017,
Komiksowe Top 5