Justice-League-Concept-ArtZe względu na inne zobowiązania operator Larry Fong nie będzie odpowiadał za zdjęcia do “Justice League”. Zastąpi go znany głównie z pracy przy serialach telewizyjnych takich jak “Gra o tron”, “Scherlock”, “Demony da Vinci” oraz filmie “Victor Frankenstein”, Fabian Wagner.

Źródło: luxartists.net

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Kto? „Victor Frankenstein” to jego jedyny film? 😛

Każdy operator gdzieś zaczyna.. Myślisz, że kim byli Lubezki czy Deakins na początku swoich karier?

W ogóle nie ogarniam krytyki, którą widać bardziej na zagranicznych forach. Wagner to względnie “początkujący” operator, który tak jak inni przed nim, próbuje wybić się swoją pracą przy produkcjach TV. I dość dobrze mu to idzie. Jego zdjęcia mają bardzo filmowy “feeling”

https://vimeo.com/71245570

Co do braku Fonga, to bym się tym za bardzo nie przejmował. Najlepsze swoje zdjęcia zrobił do.. filmów Snydera, co raczej wskazuje, iż to silny zmysł wizualny tego drugiego jest głównym czynnikiem, który sprawia, że te filmy wyglądały dobrze/bardzo dobrze. Niektórzy pewnie zaraz wykrzyczą: ” no ale “MoS” z innym operatorem już nie wyglądało tak dobrze!”. A ja odpowiem – no przecież wyglądał (pomimo zrąbanej kolorystki). W przypadku “MoS” głównym problemem była technika kręcenia zdjęć przez Mokri’ego – z ręki – w którą Snyder NIE CHCIAŁ INGEROWAĆ. Jeśli dobrze kojarzę, to Wagner nie kręci w ten sposób.

Będzie dobrze. Bardziej bym się martwił o scenariusz, stan psychiczny Snydera (będą go mocno cisnąć i kontrolować z góry, oj będą..), montażystę (NO DAJCIE ŻE W KOŃCU KOGOŚ OGARNIĘTEGO) i samo szefostwo WB (nie wiadomo co oni tam ponawyczyniają w panice), niż o nowego, świeżego, nieznanego operatora.

To ten z nowym Profesorem X?

już za:
dni
3
6
1
godzin
1
4
minut
1
5
sekund
5
3

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
0
godzin
1
4
minut
1
5
sekund
5
3
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
evz7befwgai-jt9 evxdolzxmaedpaf evxdolhxmamb1i2 evu1upduuaqevx_ evpjlekxeacgisq-scaled 156246136
Komiksowe Top 5