Galeria
gotham_307_019 gotham_307_018 gotham_307_017 gotham_307_016 gotham_307_015 gotham_307_014

Justice-League-Concept-ArtZe względu na inne zobowiązania operator Larry Fong nie będzie odpowiadał za zdjęcia do „Justice League”. Zastąpi go znany głównie z pracy przy serialach telewizyjnych takich jak „Gra o tron”, „Scherlock”, „Demony da Vinci” oraz filmie „Victor Frankenstein”, Fabian Wagner.

Źródło: luxartists.net

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 Odpowiedzi na Fabian Wagner operatorem „Justice League”

 • LelekPL powiedział:

  Kto? „Victor Frankenstein” to jego jedyny film? 😛

  • Kaktus powiedział:

   Każdy operator gdzieś zaczyna.. Myślisz, że kim byli Lubezki czy Deakins na początku swoich karier?

   W ogóle nie ogarniam krytyki, którą widać bardziej na zagranicznych forach. Wagner to względnie „początkujący” operator, który tak jak inni przed nim, próbuje wybić się swoją pracą przy produkcjach TV. I dość dobrze mu to idzie. Jego zdjęcia mają bardzo filmowy „feeling”

   https://vimeo.com/71245570

   Co do braku Fonga, to bym się tym za bardzo nie przejmował. Najlepsze swoje zdjęcia zrobił do.. filmów Snydera, co raczej wskazuje, iż to silny zmysł wizualny tego drugiego jest głównym czynnikiem, który sprawia, że te filmy wyglądały dobrze/bardzo dobrze. Niektórzy pewnie zaraz wykrzyczą: ” no ale „MoS” z innym operatorem już nie wyglądało tak dobrze!”. A ja odpowiem – no przecież wyglądał (pomimo zrąbanej kolorystki). W przypadku „MoS” głównym problemem była technika kręcenia zdjęć przez Mokri’ego – z ręki – w którą Snyder NIE CHCIAŁ INGEROWAĆ. Jeśli dobrze kojarzę, to Wagner nie kręci w ten sposób.

   Będzie dobrze. Bardziej bym się martwił o scenariusz, stan psychiczny Snydera (będą go mocno cisnąć i kontrolować z góry, oj będą..), montażystę (NO DAJCIE ŻE W KOŃCU KOGOŚ OGARNIĘTEGO) i samo szefostwo WB (nie wiadomo co oni tam ponawyczyniają w panice), niż o nowego, świeżego, nieznanego operatora.

 • Leon Kennedy powiedział:

  To ten z nowym Profesorem X?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *"BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE"


NA BLU-RAY I DVD
OD 17 SIERPNIA


"SUICIDE SQUAD"
JUŻ W KINACH!
Kalendarium
Forum
Już wkrótce
 • "Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy" w HBO2 - 28 Paź 2016, 06:00
 • Gotham 3x07 - 31 Paź 2016,
 • Gotham 3x08 - 07 Lis 2016,
 • Superman/Batman, tom 4: Zemsta - 09 Lis 2016,
Komiksowe Top 5