Galeria
gotham_307_019 gotham_307_018 gotham_307_017 gotham_307_016 gotham_307_015 gotham_307_014

"Suicide Squad" - PlakatEkipa „Suicide Squad” wróciła na plan. Jaki jest jednak powód dokrętek? Krążą różne plotki, według jednych dodatkowe sceny mają wprowadzić więcej humoru, inne zaś wspominają, że wrócono na plan bo film był zbyt mroczny.

W rozmowie z Entertainment Tonight, Jai Courtney podał jednak inne wyjaśnienie.

„Nie powiedziałbym, że wracamy na plan aby film był zabawniejszy. Robimy kilka dodatkowych scen akcji, co jest całkiem spoko.”

Według plotek, dodatkowe prace na planie potrwać mają 3 tygodnie z czego 2 dni ekipa spędzi w plenerze, a resztę w studiu.

Dokrętki w przypadku tego typu filmów nie są czymś niezwykłym. Na początku roku na plan wróciła również między innymi ekipa filmu „Captain America: Civil War”.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 Odpowiedzi na Dlaczego zdecydowano się na dokrętki do „Suicide Squad”?

 • kazek powiedział:

  Jakoś średnio na ten film czekam, ale… Lepiej, żeby nie zrobili z niego komedii.

 • MorriS powiedział:

  Ale plecie Ten aktor wogóle jest daremny, zwalił DIE HARD 5 zwalił TERMINATOR GENYSIS i zwali też Kapitana Boomeranga. A to że postanowili zrobić „dokrętki” to tylko i wyłącznie po to by zainteresować bardziej widzów ,by nie wypieli się na kolejne projekty.WB /DC Może chcą wrzucić więcej BENA BATfflecka i zrobić podobnie jak z Deadpoolem .Ale DC jest zawsze mroczniejszy niż komediowy Marvel i oby nie narobili tym syfu. Bo ja i tak wybiorę się na wszystkie kolejne filmy DC a bardziej kręci mnie teraz wydłużona wersja BvS . DC i tak zarabia na swoich filmach a obawy o nowego Jokera i mroczność ” Legionu samobójców” chyba sprawi że nie tylko akcja tam zadziała Czas pokaże !!! 😀

  • Mścisław powiedział:

   Nie przesadzaj. Do premiery zostało jeszcze trochę czasu a ocenianie czyjejś roli na kilka miesięcy przed wejściem filmu do kin nie ma sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *"BATMAN V SUPERMAN: DAWN OF JUSTICE"


NA BLU-RAY I DVD
OD 17 SIERPNIA


"SUICIDE SQUAD"
JUŻ W KINACH!
Kalendarium
Forum
Już wkrótce
 • "Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy" w HBO2 - 27 Paź 2016, 13:00
 • "Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy" w HBO2 - 28 Paź 2016, 06:00
 • Gotham 3x07 - 31 Paź 2016,
 • Gotham 3x08 - 07 Lis 2016,
Komiksowe Top 5