Harley Quinn w "Suicide Squad"The New York Times opublikował ostatnio artykuł o karierze Margot Robbie, którą w tym roku będzie można oglądać w „Suicde Squad” i „The Legends of Tarzan”. Dziennikarzy zainteresował m.in. seksowny strój Harley Quinn.

Margot nie ma nic przeciwko garderobie Harley, bo jej bohaterka „nosi krótkie szorty, bo są błyszczące i zabawne”, a nie „bo chce, by faceci gapili się na jej tyłek”.

„Jako Margot, nie lubię ich nosić. Jem hamburgery na lunch, a następnie idę kręcić scenę, gdzie jestem zmoczona wodą i mam przemoczony biały t-shit, który jest tak lepki i jestem tego świadoma.”

Reżyser David Ayer też uważa dobór stroju Harley za odpowiedni, „Nie uważam, by ogrodniczki byłyby odpowiednie dla tej postaci.” W pełni rozumie to Margot, które dodaje, „To część ikonografii”.

Jednak w ewentualnej kontynuacja Harley może zmienić swój strój. „Następnym razem nie będą nosić seksownych spodenek”, mówi pół żartem, pół serio Margot.

Źródło: The New York Times

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Jedna odpowiedź na „Margot Robbie i David Ayer bronią seksownego stroju Harley Quinn w „Suicide Squad”

  • MorriS pisze:

    Margot Robbie jest ekstra sex bomba i jako Harley Quinn bedzie jest rewelacyjna wiec nie wiem w czym twi problem co do jej sexapilu jest MAX HOT I mi PASI A JAK KOMUS NIE PASI TO Z BASI I JUZ PASI HA HA HA 🙄 😈 😆

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
5
7
godzin
2
1
minut
4
9
sekund
4
7
Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Dark Knight" (postacie)

Forum
Już wkrótce
  • JLA: Gwoźdź (WKKDC) - 20 Wrz 2017,
  • Batman – Jestem Gotham, tom 1 - 20 Wrz 2017,
  • Suicide Squad – Oddział Samobójców – Czarne więzienie, tom 1 - 20 Wrz 2017,
  • Gotham 4x01 - 21 Wrz 2017,
Komiksowe Top 5