"Batman: The Killing Joke"W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun nowego filmu animowanego DC, którego premiera nastąpi tego lata. Twórcy tym razem postawili na długo oczekiwaną adaptację komiksu “Batman: Zabójczy Żart”. Do swoich słynnych ról powracają Kevin Conroy (Batman), Joker (Mark Hamill), czy też Tara Strong (Batgirl).

Produkcja będzie pierwszą animacją od DC Comics z kategorią wiekową “R”. Film zostanie też poszerzony o 15-minutowy prolog skupiający się na postaci Barbary Gordon.

Źródło: Yahoo!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

11 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Czekam z niecierpliowoscia i mega serious kategoria R oj będzie się działo po tylu latach wyczekiwania HA HA HA

Niestety ale bardzo słabo to wygląda. Animacja jest po prostu brzydka. Przypomina mi to kreskówki robione na komputerze w latach 90. Strasznie sztucznie to przez to wygląda. Mam nadzieje, że fabularnie chociaż nie zawiodą i nie odejdą za bardzo od oryginału. Po zawodzie jakim jest BvS fani powinni dostać coś na rekompensatę i mam nadzieję, że to będzie killing joke ale na razie nie napawa to optymizmem 🙁

Zgadzam się, dziwnie to wygląda. Na pierwszy rzut oka widać, że animacja jest gorsza od tego co widzieliśmy w “Dark Knight Return”, czy “Year One”.

dostaniesz BlueRay BvS który zmieni historię o 180%
Co do animacji to wygląda na dziwnie płaską i statyczną. Klimat natomiast jest bardzo mroczny i myślę że może ta ciosana animacja jeszcze bardziej go wzmocni.

“dostaniesz BlueRay BvS który zmieni historię o 180%” fpweb coś takieto nie powinno mieć miejsca. Czyli demo filmu dostałem w kinie a jak chcę pełną wersję to muszę jeszcze raz zapłacić?

zapowiada się ………………………………dobrze

Czy tylko mi się wydaję czy Batman ma rogi jak królik? Strasznie żenująco to wygląda…

Batman nie może mieć rogów jak królik, bo króliki nie mają rogów.

Tak sorry uszy… są dziwne na boki i koszmarnie to wygląda jak dla mnie…

Słusznie, też preferuję małe uszy u Batmana, coś w rodzaju BvS na przykład.

cóż, animacja nie powala. Dużo lepiej, gdyby było chociażby podobne do np. Son of Batman. Jak już ktoś wspomniał wcześniej jest po prostu brzydka, przez co film wydaje się stary i niedopracowany. Pewnie chcieli zrobić podobne obrazki do tych z komiksu, bo większość tych scen wygląda, jakby je żywcem wzięli z komiksu. Nie wyszło to jednak zbyt ładnie 😥 🙁

już za:
dni
3
6
3
godzin
1
6
minut
3
9
sekund
2
1

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
2
godzin
1
6
minut
3
9
sekund
2
1
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
156246136 evfyqsnveaiqk9z-scaled evfadhqvgaa1lwt-scaled bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02
Komiksowe Top 5