"Batman v Superman: Dawn of Justice"Bret Easton Ellis, amerykański pisarz, czołowy przedstawiciel Pokolenia X, autor “American Psycho”, wybrał najlepsze, jak do tej pory, tegoroczne filmy. Ellis docenił “Pentameron” Garrone’a, “Green Room” Saulniera, “The Invitation” Kusamy oraz “Batman v Superman: Dawn of Justice” Snydera.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

18 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Mile to 🙂

Po prostu bvs dociera do odbiorcy o specyficznej percepcji. To nie jest film dla standardowego widzą. Mi podobał się bardzo, ale widocznie jestem powyżej średniej. Albo poniżej 😆

Nie ma czegoś takiego jak “specyficzny odbiorca” dla takiego filmu. Filmy niskobudżetowe i niszowe – to tak. Ale tak wielkie blockbustery MUSZĄ być dla wszystkich. Jeśli nie są to znaczy, że zostały spieprzone. Wszelkie inne tłumaczenia to bzdury.

Dokładnie. Blockbustery powinny być dla wszystkich i między innymi dlatego BvS było złym filmem.

Masz rację.

Ten film jest dobry jako pojedyncze elementy. Jako całość to niestety kicha.

Mojej siostrze , która nie jest fanką takich rzeczy fim sie bardzo podobał (za wyjątkiem lexa ). Stwierdziła, że przez to, że jest tak pociety ma sie wrażenie jakby się oglądało komiks. Może rzeczywiście pod wzgledem artystycznym to bardzo ciekawy zabieg ale zupełnie się nie sprawdził w takiej produkcji. Oczywiście niektóre rzeczy w tym filmie można sobie dopowiadać i tłumaczyć, ale tak jak mówicie to nie jest kino tego typu. Ma być prosto, przyjemnie, epicko co wcale nie znaczy, że ma być infantylnie. To smutne, że film z takim potencjałem, z moim ulubionym bohaterem, którego pomimo wielkiej sympatii do marvela(szczególnie do spideya) nie zamieniłbym na żadnego z nich; walczącym z innym bohaterem, którego nie znosiłem a od czasu MoS i bajek DC coraz bardziej lubie jest średniakiem w stylu 6-6.5/10.

I tu też 🙂

Fajnie. Może dostrzegł w filmie coś czego większość nie dostrzegła.

Serio? Robić taką listę po 4 miesiącach bieżącego roku?! Równie dobrze mogły tam się znaleźć same słabe filmy, bo dobrych jeszcze nie było. 😛

On wyraża swoją opinię podobnie tak jak ty że tamto ci się nie podobało to i to. A jak narazie to wybrał do tej pory .

Nie no napisał “so far” 😛

Zapłacili mu

Ta, pietruszka 😉

Nie mówię że to dobrze dla filmu, że nie trafia w standardowe gusta masowego odbiorcy, tylko, że tak jest i są osoby poza odchyleniem standardowym którym ten film się bardzo podoba. Tak jak Ellisowi czy mnie.

Nie masz gustu to wszystko

Nie mam takiego gustu jak ty. To wszystko.

Nie nie masz gustu.

już za:
dni
3
6
3
godzin
0
9
minut
2
0
sekund
5
4

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
2
godzin
0
9
minut
2
0
sekund
5
4
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
156246136 evfyqsnveaiqk9z-scaled evfadhqvgaa1lwt-scaled bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02
Komiksowe Top 5