Forum
Już wkrótce
 • Young Justice 3x23 - 20 Sie 2019,
 • Batman – Detective Comics – Upadek Batmanów, tom 6 - 21 Sie 2019,
 • Suicide Squad – Tajna historia oddziału specjalnego X, tom 6 - 21 Sie 2019,
 • Pennyworth 1x06 - 25 Sie 2019,

Batman-VillainsSerwis Birth.Movies.Death dostarcza kolejnych plotek z filmowego uniwersum DC. Najnowsze z nich dotyczą niezatytułowanego jeszcze osobnego filmu z Batmanem w reżyserii Bena Afflecka.

Wbrew wcześniejszym plotkom film nie będzie czerpał inspiracji z historii “Under the Red Hood”. Zamiast tego Ben Affleck i Geoff Johns pracują nad “definitywnym” filmem z Batmanem. Oznacza to, że ma pojawić się naprawdę wiele znanych złoczyńców. Praktycznie każdy przeciwnik Mrocznego Rycerza, którego fani chcieliby zobaczyć na dużym ekranie, będzie w filmie.

Brak jednak konkretów, którzy złoczyńcy mieliby się pojawić. Jeśli zaś chodzi o ich liczebność, to przypuszczalnie część z nich to będą tylko epizody związane z ich pobytem w Arkham Asylum. Biorąc pod uwagę, że Ben Affleck wciela się w starszego Batmana, to na pewno podczas swojej kariery spotkał na swojej drodze wielu złoczyńców.

Oczywiście na razie tego typu doniesienia należy traktować tylko i wyłącznie jako plotki.

Źródło: Birth.Movies.Death

PRZECZYTAJ TAKŻE:

13 odpowiedzi na „Plotki: W “Batmanie” Afflecka zobaczycie prawdopodobnie swoich ulubionych złoczyńców

 • shady25 pisze:

  Ciekawi mnie czy Joker pojawi się w tym filmie, lecz nie chciałbym żeby był on głównym przeciwnikiem, chciałbym żeby to był ktoś taki jak np. Penguin. Ten złoczyńca nie pojawił się w trylogii Nolana, a mi go brakuje na dużym ekranie.

 • Cannibal3 pisze:

  Z jednej strony spoko bo będzie ciekawie , ale z drugiej skoro chcą wbić wszystkoto jednego filmu , to może być lekki problem i brak pomysłu na kolejną (ewentualną) solówę Batka.Chętnie zobaczył bym coś nowego dla odmiany np.Mr Freeze /Fire Fly/Deathstroke , może Killer Croc?któryś z nich + Zagadka lub Black Mask i było by spoko.Jokera już mieliśmy tyle razy , że ludzie w zasadzie nie znają innych przeciwników Batmana.

 • podpis pisze:

  EJ EJ WIERNI FANI DC BATMAN V SUPERMAN SSIE!!!!!!!

  • Borys9a pisze:

   I to się nazywa komentarz na poziomie,autor wspiera swoją teorię mnóstwem faktów z którymi nie można się kłócić,naprawdę brawo dla tego pana,widać że sporo czasu i potu włożył w swoją opinię,dał z siebie wszystko i więcej nie można od “Genialnego krytyka” wymagać 🙂

  • Joachim pisze:

   Nieprawda, Batman v Superman był genialny. Przynajmniej moim zdaniem, ale jak już naprawdę wg Ciebie ssie, to uzasadnij to.

 • Joachim pisze:

  Oto moja propozycja ról złoczyńców w tym filmie (uporządkowana od najważniejszych do najmniej ważnych):
  -Scarecrow: byłby w tym filmie głównym złoczyńcą, siejącym terror w Gotham.
  -Pingwin: również byłby tym “bardziej groźnym” jednak z różnych powodów stałby przeciw Scarecrowowi.
  -Deathstroke: byłby “tylko” niebezpiecznym terrorystą wynajętym przez Scarecrowa, do oczywistych celów.
  -Ra’s Al Ghul: mając dług u Batmana, Ra’s wyjątkowo pomagałby Batmanowi, jednak tylko w krytycznych sytuacjach.
  -Harley Quinn: Jej celem tutaj byłoby zabicie Jokera (z różnych przyczyn), jednak jako, że Batman nie chciałby dopuścić do jego śmierci (o Jokerze później), celem Harley stałby się również Batman.
  -Mad Hatter: stanąłby po stronie Pingwina, w walce przeciw Scarecrowowi, jednak nie odgrywałby większej roli.
  -Joker: byłby jednym z wielu pacjentów w Arkham, z którym Batman by rozmawiał i prosił o rady itp.. Joker by mu je dawał, za to, że Batman by go bronił przed Harley. (W końcu w tej sytuacji, Harley by była na wolności, a Joker byłby jedynie bezbronnym pacjentem Arkham).
  -Killer Croc: podczas przemierzania kanałów, przez Batmana, Croc atakowałby go tam.
  -Poison Ivy: podobnie jak Croc, nie byłaby wmieszana w sprawę, a atakowałaby Batmana, na własną rękę i nie byłaby przez nikogo wynajęta.

  W filmie pojawialiby się też Two-Face, Bane, Clayface, Mr. Freeze, Riddler i paru innych, jednak przewijaliby się tylko w Arkham, pośród wielu innych złoczyńców.

  I co myślicie?

  • Yuki pisze:

   Całkiem spoko 😀

   Tylko tak nie wiem. Jakoś Joker nie pasuje mi do roli doradzacza Bacia

 • archieg2 pisze:

  a ja wam powiem czego dla odmiany DC mogłoby się nuczyćod Marvela (bo Marvel też ssie w niektórych sprawach) prosta zasada: Jeden film = jeden Villain, MAXYMALNIE 1,5 (tzn jeden główny i ktośmu tam pomaga trochę, choć i tak uznaję, że jeden to już wystarcza)

 • Pam pisze:

  Proszę, proszę niech będzie Catwoman

  • podpis pisze:

   Czemu Batman miał by bronić Jokera? sam pewnie strzeli mu w głowę przy pierwszej okazji a potem będą tłumaczyli że to nie zabójstwo tylko przypadkowe spowodowanie śmierci bo skąd Batman miał by wiedzieć że Joker nie jest kulo odporny?
   😛

 • Mr. ?? pisze:

  To zależy też od historii na której oparty będzie film
  chętnie zobaczył bym na podstawie No Man’s Land a Gotham mogą rozwalić w JL 1 🙂
  Przeciwnicy typu Mr. J, Scarecrow, Riddler, Pyg a może Ra’s Al Ghul i jego organizacja lub Trybunał sów.

Premiera filmu "Joker" za
dni
4
5
godzin
2
0
minut
0
1
sekund
4
0
Kalendarium
Galeria
yj323_012 yj323_011 yj323_010 yj323_009 yj323_008 yj323_007