J.K. SimmonsW rozmowie z Entertainment Weekly J.K. Simmons opowiedział o roli komisarza Jima Gordona, którego zagra w “Justice League”. Aktor miał już okazję pracować na planie i była to świetna zabawa. Wkrótce powróci na plan i liczy, że zagra Gordona w jeszcze wielu filmach.

J.K. Simmons opowiedział również, że postrzega komisarza Jima Gordona jako twardziela.

“Osoby z mojego pokolenia, pamiętają komisarza Gordona jako wesołego nieudacznika o wyglądzie świętego Mikołaja i myślę, że z biegiem lat w komiksach zdecydowanie bardziej pokazano jego twardsze oblicze. Jedną z rzeczy, która mnie interesuje, to ta twardsza strona. Żyje w uniwersum, w którym dość trudno być twardzielem w porównaniu do kogoś takiego jak Batman, ale w uniwersum bez super-bohaterów podoba mi się koncepcja przedstawiająca komisarza Gordona jako faceta, który potrafi o siebie zadbać, faceta, który jest partnerem dla Batmana, nie jest to ktoś, kto włącza bat-sygnał i krzyczy, ‘Pomocy! Pomocy! Batmanie!'”

Źródło: EW

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Najpierw Alfred z jajami , który nie ogranicza się jedynie do ścielnia łóżka i podawania talkerzyków , a teraz Gordon z charakterem – podoba mi się to 😉

Może będzie też delikatnie wzorowany jak w animacji Batman: Year One

Help me BATMANowi you are my only hope 😉

Gordon z trylogii Nolana też nie był pierdołą.

już za:
dni
3
6
8
godzin
1
9
minut
3
0
sekund
3
3

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
7
godzin
1
9
minut
3
0
sekund
3
3
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5