Galeria
jld19 jld18 jld17 jld16 jld15 jld14

Batwoman # 32 - BombshellJak donosi BleedingCool, podczas tegorocznego Comic-Conu w San Diego ma zostać ogłoszonych kilka ważnych kwestii dotyczących telewizyjnego uniwersum DC w stacji CW. Już wcześniej potwierdzono, że gościnnie w serialu „Supergirl” Floriana Lima w roli Maggie Sawyer. Według nowych plotek w serialu pojawi się też Kathy/Kate Kane aka Batwoman. Ma być ex Maggie, której działania w roli Batwoman okazjonalnie zaprowadzają ją do National City.

Barbara Gordon pojawi się jako Oracle. Ma nawiązać mocną przyjaźń z Karą. Relacja Oracle z Batwoman ma być oparta na „Birds Of Prey” Chucka Dixona, ale z Batwoman działającą w teranie zamiast Dinah.


Prawa do postaci Batmana cały czas pozostają z „Gotham” stacji FOX, ale CW chce zawrzeć w tej kwestii umowę, która umożliwiłaby podział praw. Nic jednak nie ustalono.

FOX uzyskał telewizyjne prawa do Batmana i „Gotham” w ramach części umowy, która umożliwiła Warner Bros. wydanie na DVD serialu „Batman” z lat 60-tych.

Źródło: Bleeding Cool

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 Odpowiedzi na Plotki: Batwoman, Oracle oraz może Batman zawitają do telewizyjnego uniwersum DC w CW?

 • MilordLuke90 powiedział:

  Skoro Sony studios poszło na układ z Marvel Studios przy Civil War to czemu FOX i CW nie mogą? Niech uniwersum DC rośnie :))

 • Red_Hood powiedział:

  Serial z Batmanem, jest kozackim pomysłem, jeśli byłby dobrze zrobiony, to byłaby kura znosząca złote jaja :) Czekam z niecierpliwością!

 • Kfarc powiedział:

  TAK!!! Jest szansa ,że w końcu nie będzie ograniczeń postaci „bo może w filmie użyją”. To jest nadzwyczaj zacna wiadomość. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dni
1
7
godzin
1
2
minut
4
3
sekund
3
1


"BATMAN: ZABÓJCZY ŻART"

NA DVD
OD 2 GRUDNIA


"SUICIDE SQUAD"
NA BLU-RAY I DVD
OD 5 GRUDNIA
Kalendarium
Forum
Już wkrótce
 • Gotham 3x13 - 23 Sty 2017,
 • Batman – Detective Comics, tom 6: Ikar - 25 Sty 2017,
 • JLA – Amerykańska Liga Sprawiedliwości, tom 4 - 25 Sty 2017,
 • "Liga Sprawiedliwości: Bogowie i Potwory" w HBO2 - 25 Sty 2017, 04:40
Komiksowe Top 5